Як підкорити чоловіка: часи міняються

На жаль, гендерна статистика з роками не змінюється, і на десять дівчат в середньому все так само доводиться дев’ять хлопців, причому в будь-якій віковій категорії. Це казковим героїням майже не доводилося докладати ніяких зусиль, щоб підкорити чоловіка своєї мрії: він сам оголошувався в потрібний час і підтверджував свій статус вчиненням немислимих подвигів. А в реальному житті жінкам склавши руки сидіти не доводиться — інакше самотності не уникнути.

«Я ніколи першою не знайомлюсь з чоловіками!», «Я ніколи не показую увазі, що він мені небайдужий!» — твердять деякі представниці прекрасної статі. І не підозрюють, бідолашні, про те, що їхні погляди безнадійно застаріли. Зрозуміло, в кожному правилі існують винятки, і є спокусниці неземної краси і чарівності, яким абсолютно немає потреби проявляти ініціативу першими: чоловіки і самі з ентузіазмом укладаються акуратними штабелями біля їхніх ніг. Але якщо повести мову про звичайних жінок — в міру привабливих, в міру розумних, в міру здатних справити враження, але при цьому досить амбітних в бажанні получше облаштувати особисте життя, то все догми з часткою «не» відразу втрачають свою силу. Жіноча ініціатива не карна — вона просто повинна бути грамотною. І тоді підкорити чоловіка не складе труднощів.

Мистецтво задавати питання

Питання, яке не дає спокою багатьом жінкам, особливо молодим, формулюється приблизно так: знайомитися з чоловіком першої або ні? Страхи зайві. Якщо чоловік вам симпатичний, то чому б і не спробувати? Ніхто вас не змушує кидатися до нього на шию з криками «Ой, як ти мені подобаєшся!», Але продемонструвати свою прихильність до нього не забороняється — більшість чоловіків розцінюють як сигнал до знайомства саме посмішку жінки або її інтригуючий і привітний погляд. Далі вони й самі готові діяти за чітким планом, будучи впевненими в тому, що самі вибрали свою жінку з числа багатьох.

Заговорити з чоловіком теж можна першої: безневинних тим повнісінько. Дами, на відміну від джентльменів, на вулицях практично не знайомляться, а воліють робити це на роботі, в громадських місцях — різних магазинах, театрах, на виставках і так далі. Відповідно, можна задати чоловікові будь тематичний питання — наприклад, запитати його про якість товару, який він збирається придбати, попросити його ради у виборі якої-небудь техніки, поцікавитися його думкою щодо спектаклю. Після першого питання не забороняється задати і другий, і третій, по ходу розмови запитати у співрозмовника, як його звуть, а через хвилину-другу, продовжуючи все також жваво базікати, звернутися до нього по імені і зробити комплімент — хоча б подякувати за те, що він так докладно вам усе роз’яснив. І вважайте, що знайомство відбулося.

Чарівні жести

Як би каламбурно це не звучало, але чоловік реагує на жінку тоді, коли він бачить в ній жінку. А бути жінкою — це значить не тільки носити модний і елегантний одяг, стильну зачіску і користуватися гарним парфумом. У це поняття, перш за все, входить уміння говорити мовою свого тіла, тобто досконале володіння тембрами голосу, вміння підкреслити одягом достоїнства своєї фігури і приховати недоліки, при цьому не опускаючись до вульгарності. А ще це, безумовно, всілякі жести, адже не даремно говорять про те, що кожен жест має своє неповторне значення.

спокушає підтекст мають такі рухи, як ледь помітне погойдування однією ногою, положення ніг навхрест за умови, що жінка сидить на стільці і на ній надіта коротка спідниця. Чоловіча фантазія розігрується, коли жінка проводить руками по своєму волоссю або поправляє їх, облизує губи кінчиком язика, поправляє бретельки сарафана або нижньої білизни, нахиляється так, що через декольте стає видно частину грудей. Небайдужі представники сильної статі і таким видовищ, коли дама на їхніх очах грає з різними предметами, будь то келих, сигарета, фрукти і так далі або ж їсть морозиво.

Спокушання і підкорення чоловіки схожа захоплюючій грі. І якщо ваш обранець залишається байдужим до всіх ваших ініціатив, особливо турбуватися не варто — в кінці кінців, у нього можуть бути вельми поважні причини відмовитися від знайомства з продовженням. А у вас знову з’явиться свобода вибору, адже все, що трапляється, — на краще.

Світлана Усанкова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.