Як пережити зраду: головне сконцентруватися

Ватні ноги, серце скажено б’ється про грудну клітку і шлунок, здається, робить сальто, викликаючи нудоту. Злість, шок, біль, розчарування від втраченої довіри. Що може викликати такі емоції? Зрада. Не важливо, що саме відбулося — подружня зрада, образа, брехня, відсутність підтримки, порушене обіцянку, розкриті секрети або щось ще. Бути відданою дуже боляче. Кілька порад, які допоможуть вам справитися з цим стресом.

Визнайте свої почуття

Не ігноруйте власні емоції. Відчувати те, що ви відчуваєте, нормально. Напишіть про них у свій щоденник. Якщо ви зрозумієте, що емоції захльостують так, що заважають жити нормальним життям, зверніться до психолога.

Піклуйтеся про себе

Їжте здорову їжу, пийте багато води, займайтеся спортом, бажано, на свіжому повітрі. Висипайтеся. Робіть щось, що приносить вам задоволення. Що б з вами не відбувалося, не змушуйте своє тіло страждати. Зрештою, якщо воно не буде здорово, як ви зможете приймати важливі рішення?

Спілкуйтеся

Скажіть людині, яка вас зрадила все, що ви відчуваєте через його зради. Якщо ви не впевнені, що зможете все це висловити словами, напишіть йому листа. Чи не стримуйтеся і не збираєте все в собі.

Не потрібно ставитися з недовірою до всіх

Після зради абсолютно природно почати ставитися до всіх людей з настороженістю, але спробуйте не відштовхувати інших тому, що вас зрадив одна людина. У зворотному випадку ви можете перетворитися в розлюченим, запеклу, підозрілу особу.

Довіряйте собі

Не втрачайте віри в себе і впевненості у своїх рішеннях. Ви не зраджували себе.

Прийміть рішення

Якщо ви вирішили зберегти шлюб після зради, вам доведеться почати знову довіряти чоловікові. Переконайтеся, що він розуміє, що ви відчували і пережили, і щиро шкодує, хоче змінити свою поведінку і намагається знову заслужити вашу довіру. Якщо ж ви розумієте, що більше не зможете довіряти йому, краще відразу прийняти рішення про розлучення.

Відпустіть гнів

Це непросто, але носити гнів у собі не легше. Він може виснажити вас емоційно і фізично — жити з непроходячій злістю, як день за днем нести на плечах важку ношу. Нездатність або небажання пробачити заподіює більше шкоди вам, ніж чоловікові.

Живіть далі

Якщо ви вирішили розлучитися, вам знадобитися якийсь час, щоб все добре обміркувати. Чесно відповідайте собі на питання, що ви могли б зробити по-іншому, і що тоді у вашому шлюбі могло бути інакше. Однак не займайтеся самозвинуваченнями. Ніхто не заслуговує зради.

Горе

Визнайте, що відчувати горе після втрати довіри до колись коханій людині — нормально. Чи не витісняйте негативні емоції, дайте собі час, щоб пережити те, що сталося. У цьому випадку ваша біль може зробити вас мудрішими. Цінуйте цей досвід, навіть незважаючи на те, що він дістався вам такою ціною.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.