Як пережити розставання з коханою?

Розставання завжди можна назвати втратою. А розставання з коханою переживається як втрата всього, руйнування всього життя, коли все навколо нагадує про нього, і в той же час скрізь порожнеча, тому що без нього нічого не потрібно. Перші думки, які переслідують Вас — це заперечення, дуже складно повірити в таку величезну втрату. Коли шок і заперечення проходять, з’являється озлобленість і агресія до хлопця. Після такої люті настає стадія компромісу «винна я», Ви намагаєтеся повернути коханого, готові зробити будь-які кроки до примирення. Після безуспішних спроб його повернути з’являється смиренність і усвідомлення всієї ситуації. Емоції відходять, багато впадають у стан депресії, тому що вже на рівні свідомості розуміють незворотність ситуації. Все проходить … пройде і це. Настає стадія адаптації, коли людина вирішила жити далі, він вже трохи набрався сил. Формується образ нового світу і себе в ньому.

Ці стадії переживання розставання з коханим є психологічною стороною питання. Прочитавши їх, Ви краще зрозумієте свій внутрішній стан, що з Вами відбувалося або відбувається. Це необхідно, щоб не придушити все неусвідомлені почуття в глибині душі, інакше Ви не зможете рухатися далі і в кожен невідповідний момент вони будуть спливати у Вас і заважати новій прекрасне життя.

Як пережити розставання

Тепер прийшов час поговорити про практичні радах, про те, як пережити розставання з коханим. Ісаєва В.С. написала чудову книгу «Як пережити розставання з коханою? 49 простих правил». Книга є приголомшливим керівництвом вступу в нове життя, і допоможе легше пережити біль розлуки. Розглянемо коротко, якими правилами Ви повинні слідувати …

 • Візьми лист паперу і склади список переваг розставання з хлопцем. Подумай, що тепер ти можете робити, ніж раніше займатися не могла. Склала список? Повісь його на стіну, можна навіть в рамочку.
 • Будуємо плани на майбутнє. Нехай поки в них не входять пошуки нового нареченого. Насолодися перевагами холостий життя. Подумай, що б хотілося саме тобі. Купи блокнот, з нього ми зробимо «книгу мрії». Записуй туди всі свої плани і наміри, вклеювати вирізки з бажаними речами, оздоблював своє життя, хай вона буде яскравою!
 • Займемося собою! Випадкові зустрічі з колишнім ніхто не відміняв. Ти повинна виглядати «на мільйон доларів» в будь-яку хвилину. Ти сама повинна повірити, що розставання з коханою пішло тобі на користь. Манікюр, солярій, гарне волосся, епіляція і бездоганний макіяж — твої найкращі друзі зараз.
 • Не хочеш бути в центрі пліток родичів і друзів? Не давай їжі для бурхливих фантазій. Говори конкретні перевірені фрази: «ми розлучилися, тому що не зійшлися характерами», «ми не готові до серйозних стосунків», «ми дуже різні». Погодься, і обговорювати нема чого. І ще важлива порада: описувати друзям і родичам все кошмари і жахи розставання з коханцем — не найкращий варіант. Життя настільки непередбачуване, що можливо колись ви з ним знову будете разом, а подружки недавно чули від тебе, яка ж він сволота.
 • Хвали себе, роби компліменти у дзеркала! Не прогав це правило. Почати себе по-справжньому любити не так-то просто. Полюбив себе, тебе полюблять і інші. Хвалячи, обдаровуючи себе, тебе будуть хвалити і обдаровувати оточуючі.
 • Склади щільний розклад, щоб у ньому не було місця для істерик і дурниць. До того ж недоступність завжди привертає … Займися кар’єрою. Нехай прибутковим ліками від розставання з чоловіком стане просування по кар’єрних сходах або додатковий заробіток. Адже тепер ти можеш більше часу присвятити своєму просуванню.
 • Тебе долає лють і злість? Знайди відокремлене місце і голосно лайся, не обмежуй себе цензурними висловами. Не можна збирати агресію в собі.
 • Хочеш помститися? У першу чергу, не треба цього соромитися. Головне, щоб потім не було соромно. Пропрацювавши план помсти. Він повинен принести тобі вигоду. Деякі починають свій бізнес, а можна просто стати щасливою!
 • Коли жага помсти пройшла, ти пробачила колишнього, прости себе. Людям властиво поряд з позитивними емоціями відчувати огидні почуття, за які потім може стати соромно. Прости себе, ти не одна така!
 • Повір, що ти не єдина, з ким це сталося. Зайди на форум, як пережити розставання, подивися фільми, почитай про знаменитостей, які зіткнулися з цим.
 • Не соромся попросити допомоги. І краще у фахівця. Психолог, як ніхто інший, допоможе почати нове життя і впоратися з переживанням болю від розставання.
 • Дівочі допоможуть точно! Відчуй себе сильною і незалежною у компанії подруг. Успіх вже на шляху!
 • Коли стадія заперечення і шоку позаду, а тебе вбиває депресія, це означає, що ділитися всіма бідами свого розставання можна навіть з ентузіазмом всім підряд! Ентузіазм покине тебе вже на 4 людині, а історія і переживання будуть не такими захоплюючими.
 • Емоції вщухли, а образа залишилася. Терміново! Терміново позбавляємося від неї! Напиши в блокноті список своїх образ на колишнього, а навпаки кожній, що ти можеш зробити, щоб пробачити його.
 • Алкоголь не підкаже, як пережити розставання з коханою, а допоможе набрати його номер і купу проблем і сорому після веселого вечора. Гормони радості все одно потрібні — трохи шоколаду, апельсини, танці, плавання і перебування на сонечку.
 • Робимо себе щасливою, після цього щастя завжди буде з тобою. Щоб було простіше, заведи «книгу рекордів щастя». Твоя задача кожен день записувати в неї не менше трьох хороших моментів за день. Намагайся збільшувати кожен день список позитиву. Побивати свій рекорд щастя потрібно щодня. Не ігноруй маленькі радості.
 • Впоравшись з емоціями заперечення, смутку, туги і злості, пора починати нове життя після розставання з коханим. У новий блокнот напиши сфери свого життя і в кожній з них постав конкретну задачу. Завдання можуть розбиватися на підзадачі, щоб їх можна було здійснювати прямо зараз. Затягувати з діями не можна.
 • Щоб краще відчути нову прекрасне життя, зміни гардероб, створи новий імідж, зміни зачіску. Головне, не забувай кожен день виглядати чарівно і подобатися собі в дзеркалі.
 • Тепер нарешті і про особисте життя пора подумати. Озирнись навколо. Позбувшись від сильних емоцій розставання з чоловіком або коханцем, ти не будеш порівнювати екс-партнера з нинішнім хлопцем, ти не будеш кидатися на першого зустрічного і наступати на ті ж граблі.
 • Інтернет допоможе — заведи анкету на сайті знайомств. Навіть якщо ти не знайдеш «того самого», самооцінка підвищиться точно від сотні полум’яних повідомлень на твою адресу.
 • І нарешті похвали себе, ти стільки подолала, стільки навчилася, впізнала себе, зробила своє життя щасливим! І подякуй свого колишнього за нове щасливе життя!
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.