Як пережити розлучення?

Сьогодні ми представимо вам інструкцію, як пережити розлучення. Це не банальні поради: піти в роботу, дітей, звернути увагу на себе або ще гірше «час лікує». Ми допоможемо вам вступити в нове життя чіткими конкретними кроками!

А для початку трохи статистики про розлучення:

 • Коли причиною розлучення стає третя людина, то є чоловік або дружина йде до коханки (ку), нова пасія здається людині краще вас (красивіше, молодше, розумніше, багатшими, ніжніше і т. д.). Але статистика — точна наука, і згідно з нею, дві третини ініціаторів розлучення з цієї причини вже після 3 років вважають, що помилилися. Вони розуміють, що колишня (ий) були набагато достойніше нинішнього партнера.
 • Якщо ви не знаєте, як пережити розлучення з чоловіком, і вважаєте, що вам зараз гірше, ніж йому. Ви можете бути близькі до істини. Але факти говорять, що розлучених чоловіків чекає «відстрочена постразводная депресія» в той час, коли жінки вже пережили весь жах і почали шалено радіти свободі! Ось одне з останніх досліджень у Великобританії з даної теми: після розлучення з чоловіком у жінок в результаті поліпшуються показники здоров’я і душевний стан. Судячи з опитування, через 2 роки після розлучення 47% опитаних жінок шалено раді своєму звільненню, і 31% просто щасливі! А ось більшість чоловіків після того ж періоду відчували спустошеність і смуток.
 • Не вірте чуткам і міфу, що «до колишніх не повертаються», довіряйте суворої статистикою: кожен 4 чоловік у великих містах Росії знову офіційно укладає шлюб зі своєю колишньою дружиною, а кожен 3 чоловік мріяв би це зробити.
 • Інструкція, як пережити розлучення

 • Забудьте дурну фразу «час лікує», вам вона не підходить! Цей міф страшний тим, що ви не забуваєте відносини з людиною, а заштовхує неприємні переживання глибоко-глибоко. Тобто по суті вони не зникають, а просто заховані. Це як шрам на душі, трохи погана погода, він відразу заниє … Завдяки законам нашої психіки, а зокрема асоціативної пам’яті, розлучення і колишній (а) будуть згадуватися час від часу і мучити, як тільки якась дрібниця нагадає про розрив. Чи не опрацьована, не відпущена біль і образа будуть переслідувати все життя і, можливо, псувати вже нові відносини. Отже, що робити, як пережити розлучення і пропрацювати проблему? Найголовніший і перший крок для того, щоб це розлучення не зіпсував вам все життя: Відпусти! Вибачте за все, не тільки за розставання, за все, що вас не влаштовувало. У спільному житті точно були моменти щастя, за які подякуйте у себе в душі партнера. Згадати все треба, як би боляче це не було, дякуйте за хороше, вибачте за погане і відпустіть з добрими думками. Залишивши в пам’яті тільки позитивні моменти, образа і біль не будуть переслідувати вас все життя. Хіба не логічно: як тільки асоціативна пам’ять запрацює при нагадуванні про колишнього (їй), тут ви згадайте хороше, а не біль. Як тільки ви це зрозуміли, ви готові перейти на наступний етап роботи.
 • Не треба діяти за правилом: «нове захоплення допоможе швидше пережити розлучення з колишнім (їй)». З точки зору тактики, все правильно, буде легше, виникнуть нові почуття, буде чоловічу увагу. А з точки зору стратегії, це може погубити ваше щастя! Адже по правді ви будуєте стосунки не з Любов’ю, а з компенсацією колишнього … Навіщо кидатися на першого-ліпшого, адже з компенсацією захочеться розлучитися або жити, так і упустивши справжню Любов. Що робити? Не зациклюйтеся на одному новому партнері, приймайте залицяння від різних осіб протилежної статі, гуляйте, насолоджуйтесь увагою багатьох! Ви відчуєте, коли будете готові до серйозних стосунків.
 • Розвіємо ще один міф. Щоб пережити розлучення, не треба йти в роботу, жити дітьми і т. д. Звичайно, треба зайнятися собою, а не лежати в ліжку. Але викид енергії в те русло, яке просто є під рукою — не кращий варіант. Наслідки такої поведінки: трудоголізм з невротичними розладами або гіперопіка над дітьми та їх майбутня неспроможність у житті. Що робити? Потрібно згадати про себе, що вас завжди цікавило найбільше, може бути, у шлюбі вам щось було заборонено? Підіть у те, що вам дійсно подобається! Але не просто так … Складіть список цілей, почніть з малого, робіть те, що душі завгодно, не думаючи про оточуючих! Ви вільні і можете дозволити собі ВСЕ!
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.