Як перемогти свою сором’язливість?

Можна бути стрункою і красивою, займати важливу посаду на роботі, що вимагає впевненості в собі і твердості, але при цьому бути сором’язливою і невпевненою з чоловіками! Тупик, з якого, на щастя, є вихід! У юнацтві ти відразу червоніла і слова не могла з себе видавити, коли до тебе підходив найкрасивіший хлопець школи. Це звичайна поведінка підлітка. Але коли тобі вже 35, а ти все також червонієш і мовчиш перед чоловіками, з цим треба терміново щось робити.

Тим більше якщо природа подарувала тобі привабливу зовнішність. У тебе світла голова, ти спритна і пожартувати так, що подруги просто плачуть від сміху. Але як тільки з’являється чоловік, особливо привабливий, і ти хочеш з ним познайомитися … оп! І русалочка перетворюється в ображену пуританка або мегеру. І, врешті-решт, навіть самий затятий чоловік розуміє безсловесне послання: «у тебе немає шансів». Результат? Гарантована депресія. Яка призводить до бажання влаштувати собі нічний пригода з типом, якого терпіти не можеш і якого приймаєш як покарання.

Система захисту

Надмірна сором’язливість народжується зі страху не сподобатися, страху опинитися не на висоті. І єдиний порятунок, яке приходить на думку — атакувати, відштовхнути від себе чоловіка.

Відмова від дії

Ми мріємо про любов, але робимо все, щоб ця мрія залишилася мрією. Це призводить до самотності і сильним стражданням.

А якщо чоловік, незважаючи ні на що, продовжує упиратися, надмірна сором’язливість не дає сказати ні авантюрі, яка може призвести до приниження у відносинах і поставити тебе в неприємну ситуацію домінуючий-домініруемий.

Чотири кроки вирішення проблеми

 • Релаксація
 • Йога, софрологія або будь-яка інша техніка для розслаблення — це дуже важливий етап, який відповідає за повернення віри в себе.

 • Вихід на сцену
 • Театральні курси, аматорський хор чи рок-група — неважливо як саме, але тобі потрібно вийти на сцену і знайти свій спосіб виражати емоції публічно.

 • Гіпноз
 • У стані гіпнозу психотерапевт вселить тобі, що ти без проблем познайомилися з симпатичним хлопцем. Коли ти прокинешся, у тебе в пам’яті залишиться ця ситуація, і в подальшому спроба познайомитися вже не буде тобі здаватися чимось страшним.

 • Контакт
 • Розслабтеся. Загляньте для початку в очі офіціантові або касирові на вокзалі. На наступний день обміняйтеся з ними парою слів. І так поступово позбуватися свого комплексу. У підсумку ви більше не будете боятися подивитися на чоловіків, особливо на тих, хто вам сподобався.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.