Як pdf перевести в doc?

Думаю, кожен з вас, читаючих цю статтю, спантеличувався питанням, як pdf перевести в doc і чи можна взагалі так зробити. А питання переведення формату виникає в основному тому, що в форматі pdf неможливо форматувати текст. Сьогодні ми спробуємо відповісти на дане питання.

Як pdf перевести в doc?

Існує кілька типових програм для перекладу формату, але ми зупинимося на кращою з них. Програма, яку ми будемо розглядати називається PDF2Word. Через неї ви з легкістю переведете pdf в doc, не витрачаючи багато часу. На жаль програма платна, але має тестовий період в 15 днів, протягом яких ви зможете по гідності оцінити всі її переваги. Якщо вас не цікавить платна версія, ви завжди можете конвертувати файл прямо з сайту програми, за адресою Online Converter

Як користуватися PDF2Word?

 • Для того щоб конвертувати файл онлайн, перейдіть за посиланням, зазначеної вище, далі виберіть файл, і натисніть кнопку (Convert).
 • Для конвертації в програмі PDF2Word вам доведеться її встановити на комп’ютер, далі просто вказати шлях до файлу, який ви збираєтеся переводити в формат doc і натиснути кнопку (Convert).
 • В принципі спосіб не сильно відрізняється від способу представленого на сайті, тому, якщо у вас недостатньо багато файлів, що вимагають конвертації, можете з легкістю використовувати онлайн конвертер.

  Як doc перевести в pdf?

  Для такої конвертації ви можете завантажити безкоштовну та зручну програму PDF Creator за посиланням PDF Creator

  Після того як ви встановите програму, ви зможете конвертувати в файл pdf всі формати на комп’ютері, які підтримують друк.

  Як користуватися PDF Creator?

  Для того щоб перевести в формат pdf, виберіть потрібний вам файл, відкрийте його, натисніть кнопку друку, і ви побачите що в списку принтерів з’явився ще один значок, званий PDF Creator. Натискаєте на нього, а далі вибираєте місце збереження вже готового файлу pdf.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.