Як оновити nod32?

Антивірусний захист комп’ютера — це необхідність, яку диктують сучасні умови роботи в інтернеті. Сьогодні, дуже небезпечно подорожувати по віртуальному простору без потужної антивірусної програми, тому що величезна кількість вірусів супроводжують найрізноманітніші інтернет ресурси. Віруси негативно впливають на систему комп’ютерів і можуть вкрасти особисті дані користувача. Давайте розберемося з тим, як можна оновити антивірусну систему nod32. Отже:

Як оновити NOD32?

Ризикнемо припустити, що читачів даної статті цікавлять безкоштовні способи оновлення антивірусної системи NOD32, адже найпростіший спосіб оновлення — це продовження або покупка ліцензії, яка стоїть, зізнатися, чимало. Добре. Ми запропонуємо вам спосіб безкоштовного оновлення цього чудового антивіруса.

В інтернеті існує просто величезна кількість сайтів, які пропонують користувачам безкоштовні ключі від NOD32. Ці ключі лунають у вільному порядку. Не варто наводити приклади таких сайтах з цілком прозорим і зрозумілим причинам. Ви легко зможете відшукати їх в інтернеті, ввівши запит «ключі від NOD32». Навіщо це робиться? Люди люблять халяву, саме тому сайти, що роздають безкоштовні ключі, настільки популярні. Важко собі уявити який прибуток йде в кишеню адміністраторів і творців сайтів від тієї реклами, що розміщена на їх порталах. Він не про це мова. Мова про оновлення NOD32.

Шукати поновлення NOD32 краще в пошуковій системі Google. Після того як ви знайшли сайт з ключами, потрібно перейти безпосередньо до самої програми антивіруса. Відкрийте NOD32 і виберіть пункт Оновлення. Виберіть опцію Налаштування імені користувача і пароля. Потрібно підбирати ліцензії методом копіювання і вставки. Після того як один з ключів підійде, процес оновлення запуститься самостійно. Якщо нічого не вийде, то доведеться вводити дані знову і знову поки не запуститься процес оновлення даних. Як правило, ключ підходить з третього разу. Найголовніший недолік такого методу — це недовге життя ключа. Придбавши ліцензію, ви забезпечите себе потужною захистом комп’ютера на цілий рік. Підшукавши ключ в інтернеті, ви не простягніть і 4 місяців. Іноді, ключі перестають існувати вже на наступному тижні після його публікації.

Потрібно подумати кілька разів про те, чи потрібні вам всі ці махінації? Чому б і не заплатити розробникам за їх сумлінну та якісну працю? Будь-яке програмне забезпечення — це продукт, на який було витрачено величезну кількість ресурсів, в тому числі і грошових. Обманюючи розробників, ви втрачаєте дійсно надійної системи захисту вашого комп’ютера від вірусів. Найсмішніше те, що гроші, отримані з сайтів, що роздають безкоштовні ключі, йдуть на створення все новіших і нових вірусів, щоб продовжувати обкрадати наївних і жадібних користувачів інтернету.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.