Як оформити групу в контакті?

Соціальна мережа Вконтакте здатна порадувати своїх користувачів величезною кількістю красиво оформлених груп. Деякі групи виглядають ні чим не гірше повноцінного сайту. Все це завдяки грамотному оформленню аватари і меню групи. Для досвідчених користувачів оформлення групи Вконтакте є простим завданням, але якщо ви новачок, наша стаття допоможе вам.

Як оформити групу в контакті Створення гарного банера

Перше, на що звертає увагу користувач при перегляді групи Вконтакте — це аватара і меню. Нижче ми розберемося в тому, як у програмі photoshop створити дві картинки, правильно нарізати одну з них і оформити спеціальний код із зовнішніми посиланнями.

Етап 1

Відкриваємо програму photoshop і створюємо в ній новий документ, який повинен мати розмір 630х725 пікселів. Потім цей документ заливаємо білим кольором. Після цього в шарі вирізаємо два вікна. Через ці вікна і буде проглядатися графічне оформлення нашої групи. Для початку виділимо прямокутник розміром 200х710 пікселів і натискаємо кнопку Del. Виділяємо наступний прямокутник розміром 382х442, поєднуємо обидва прямокутника по низу і натискаємо кнопку Del.

Етап 2

Під створеним шаром маємо графічне оформлення нашої групи. Зручніше за все буде заздалегідь на зображенні з основним фоном написати потрібний текст і створити кілька пунктів меню.

Етап 3

Тепер правий прямокутник розміром 200х710 пікселя зберігаємо як окрему картинку. Ми отримали повністю готове зображення для оформлення нашої групи. Його слід завантажувати в блок, що знаходиться у правому верхньому кутку групи, там ви знайдете кнопку «Завантажити фотографію».

Що робимо з лівого картинкою? Ліву картинку нарізаємо на кілька частин в залежності від кількості пунктів меню. Наприклад, якщо у нас 5 пунктів меню, то в результаті ми отримуємо 5 картинок мають ширину 382 пікселя і висоту не менше 50 пікселів.

Етап 4

Отримані 5 картинок завантажуємо в альбом групи: Мої фотографії — Мої альбоми — Додати фотографії. Після цього переходимо на сторінку групи і вибираємо спеціальний блок «Новости», який можна перейменувати в «Меню групи». Натискаємо кнопку «редагувати».

Етап 5

Переходимо на вкладку «Вихідний код». Код, розташований у нижньому віконці слід скопіювати і вставити в «вихідний код». У коді міняємо photo на назви файлів і вказуємо висоту файлу (ширина 382 пікселів). Потім вставляємо url посилань меню. Ім’я для файлу беремо з альбому. Відкрита картинка має приблизно такий //vkontakte.ru/photo7236095_23453800. Все, що йде після photo, є назвою картинки.

Етап 6

Для того, щоб картинки ідеально поєдналися, назва групи має бути в один рядок, опис в десять рядків, а url веб-сайту в один рядок.

Wiki-розмітка Вконтакте Як оформити групу Вконтакте за допомогою wiki-розмітки

Велику роль в формленія груп у соціальній мережі Вконтакте грає wiki-розмітка.

Що таке wiki-розмітка?

Wiki-розміткою називається система редагування сторінок, аналог HTML. Крім соціальної мережі Вконтакте, wiki-розмітка використовується для редагування статей у Вікіпедії. Wiki-розмітка набагато простіше html і розібратися в ній нескладно навіть новачкові.

Перш ніж ви зберетеся оформляти вашу групу Вконтакте, визначтеся з видом оформлення. Оформлення може бути текстовим або графічним.

Як оформити групу Вконтакте, оформлення меню Текстове меню з іконками

Код для даного меню буде мати такий вигляд:

[[photo-4499985_138645490]] [//vkontakte.ru/write18759169|Вопросы до АДМ]

Код починається і закінчується за допомогою тегів. Кожна ікона має вигляд [[photo-номер_в альбомі]] і текст опису.

Графічне меню

Код для даного меню виглядає так:

! [Http://yoursite.ru | Навігація]!! [Http://yoursite.ru | Навігація]!! [Http://yoursite.ru | Навігація]

Ми поверхнево розібралися, в чому полягає wiki-розмітка і для чого вона призначена. Якщо ви хочете дізнатися про wiki-розмітки більш детальну інформацію, відвідайте офіційну групу в соціальній мережі Вконтакте Вікі-розмітка ВКонтакте. У групі ви знайдете відео уроки і зможете отримати відповіді на ваші питання.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.