Як одягати бандаж для вагітних?

Коли вагітної вперше порекомендували одягати бандаж або вона сама захотіла його носити, щоб краще себе почувати зараз і швидше відновити красиву фігуру після пологів, жінка частіше за все не буде знати, як одягати бандаж для вагітних. Насправді, одягати його не важко …

Як правильно одягати бандаж для вагітних

 • Ляжемо на спину на диван чи ліжко і підкладемо під сідниці подушки.
 • Якщо ми полежимо в такому положенні декілька хвилин, то дитинка переміститися з нижньої частини живота вище. Навіщо це потрібно? Це необхідно, щоб пропало зайвий тиск на сечовий міхур, а також стане легше м’язам нашого живота.
 • Потім одягнемо бандаж на себе і щільно застебни його.
 • Коли бандаж одягнений, дуже важливо правильно встати з ліжка. Перевернемо на будь-який бік і повільно встанемо на ноги.
 • Дуже важливо одягати бандаж, саме лежачи на спині, так як в цьому положенні вага вагітної рівномірно розподіляється, а малюк займає правильне положення в животі у мами.

  На упаковці бандажа зазвичай є схема, як же одягати бандаж для вагітних. Але фахівці не завжди погоджуються з нею. Тому перевіримо, чи правильно Ви одягли бандаж. Бандаж повинен знаходитися під животом попереду, заходячи на лобкову кістку, і на стегнах збоку. Положення на спині залежить від виду обраного бандажа.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.