Як очистити печінку?

Печінка в нашому організмі відіграє дуже важливу роль! Цей орган можна повноправно вважати фільтром крові. Як тільки кров проходить через печінку, відбувається її очистка, всі шкідливі речовини залишаються в печінці, і тоді вже чиста кров спрямовується до інших життєво важливих органів. Ви, напевно, вже здогадалися, для чого люди прагнуть очистити печінку. Ті шкідливі речовини, про які ми говорили, поступово накопичуються, що може привести до утворення каменів у жовчному міхурі або в жовчовивідних протоках. А внаслідок застою жовчі може виникнути запалення печінки. Виходить, що очищати печінку самостійно потрібно не тільки, коли проблема зі здоров’ям виникла, а й для профілактики, щоб убезпечити своє здоров’я.

Як очистити печінку в домашніх умовах

перше, попереджаємо, що людям з желчекаменной хворобою категорично протипоказана очищення печінки маслом або магнезією! Дані способи можуть тільки погіршити становище справ зі здоров’ям і посприяти руху великих каменів у жовчному міхурі.

друге, нагадуємо, що способів очищення печінки існує багато, тому пропонуємо ознайомитися з ними докладніше і підібрати для себе найкращий.

Як очистити печінку за допомогою БАД

БАД — біологічно активні добавки. Їх асортимент величезний на сьогоднішній день. Зайдіть в аптеку, приміром, і звертайте увагу на ті БАД, виробники яких вже давно існують на ринку. Але як би добре не рекламували продукт по телевізору або ваші знайомі, пам’ятайте, що потрібно в обов’язковому порядку перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. Він знає ваш організм, і зможе компетентно оцінити, чи підходить даний БАД для очищення печінки конкретно вам. Адже організм кожної людини індивідуальний. БАД, який підійшов подрузі, не означає, що він не погіршить стан вашого організму.

Як очистити печінку травами

За допомогою рослинних трав проводити очищення печінки можна також самостійно в домашніх умовах. У звичайній аптеці, як правило, завжди можна знайти відповідний жовчогінний збір трав. Дійте по конкретній інструкції до збирання. Такий спосіб очищення печінки займає багато часу, але вважається найкращим і щадним здоров’я. Трави є тими ж ліками, але роблять більш м’яку дію в порівнянні з таблетками.

Зробити цілющий збір і очистити печінку травами можна самому. Для цього підходять такі трави: чистотіл, полин, кульбаба, цикорій, рутка, шипшина, м’ята, кукурудзяні рильця, безсмертник, кропива, деревій, подорожник. Чому саме вони? Справа в тому, що всі ці трави дають жовчогінний ефект. Для приготування збору вам потрібно насипати 2-3 ложки сухої трави (кожної), а потім змішати їх. А коли ви зберетеся готувати настій, просто візьміть зі свого збору 3 столові ложки сухих трав, помістіть їх в термос і залийте окропом (0,5 л.). Дайте настоятися, процідіть прямо перед застосуванням і випийте протягом дня.

Як очистити печінку народними засобами

Отже, приступимо до вивчення досвіду народу, тобто народній медицині:

  • Очистимо печінку за допомогою бурякового відвару. Візьміть 2 невеликі буряків, гарненько отмойте їх, почистіть, відваріть, а потім дрібно накришить в той же самий відвар. У вас повинна вийти рідка кашка, яку можна прийняти в декілька заходів. Після кожної процедури слід обов’язково лягти на правий бік з грілкою.
  • Популярний спосіб очистити печінку — за допомогою оливкового масла і лимонного соку. Нагадуємо, що людям з желчекаменной хворобою ні в якому разі не можна проводити очищення печінки за допомогою масла! А сам методу працює наступним чином … Оливкова олія провокує більш швидке розчинення зайвого холестерину, а також виводить його з організму. А дію лимонного соку полягає в тому, що він стимулює вироблення печінкою жовчі у величезній кількості. Хоч спосіб і поширений, але не безпечний, тому застосовувати таке очищення печінки можна не частіше, ніж 1 раз на 6 місяців.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.