Як очистити кеш?

Як часто ми стикаємося з проблемою перевантаженості кеша. Чому так відбувається? Справа в тому, що файли, які завантажуються під час проглядання сайтів зберігаються в спеціальному розділі пам’яті комп’ютера. Коли пам’ять закінчується, виходить, що неможливо переглядати відео. Картинки завантажуються повільно, а сторінки постійно виснуть. Відповідно, наша задача — це очистити кеш. Хвала небесам, у всіх браузерах передбачена ця функція! Давайте розберемося, як чистити кеш в різних браузерах. Отже:

Як очистити кеш? Як очистити кеш Internet Explorer?

Відкрийте браузер. В ньому виберіть опцію «Інструменти». Ця опція знаходиться в меню на верхній панелі. Виберіть функцію «Параметри інтернету», яка знаходиться останньою в списку. Після того, як завантажиться вікно, потрібно вибрати опцію «Видалити файли». Усередині опції вибираємо «Видалити вміст». Тиснемо «Готово». Тепер потрібно закрити вікно управління.

Як очистити кеш Opera?

Тепер займемося чищенням кешу у вельми популярному браузері Opera. Відкриваємо вкладку «Інструменти» на верхній панелі. Тепер із запропонованого списку виберемо «Уподобання». В меню з лівого боку потрібно вибрати «Історія і кеш пам’ять». Тепер, з правого боку з’явиться кнопка «Очистити негайно». На неї і тиснемо. Якщо видалення файлів займає деяку кількість часу, значить їх накопичилося вже достатньо. Після того, як файли будуть видалені потрібно натиснути клавішу «Готово».

Як очистити кеш Firefox?

Нічого складного в очищенні кешу браузера Firefox, як і в інших браузерах, немає. Всі операції дуже схожі один на одного. Відкриваємо «Мозіль» і клікаємо по вкладці «Інструменти», яка розташувалася якраз у верхньому меню. У списку, потрібно вибрати функцію «Опції». Після відкриття вікна, потрібно вибрати «Конфіденційність». Кнопка розташовується з лівого боку. З правого боку ви знайдете кнопку під назвою «Очистити». Вона трохи правіше «Кеша». Для очищення кеш пам’яті Firefox потрібно клацнути по цій клавіші. Після закінчення операції з чищення пам’яті кешу, потрібно натиснути кнопку «Готово».

Як очистити кеш Google Chrome?

Google Chrome — це інтернет-браузер, який багатьом відрізняється від своїх конкурентів. Його інтерфейс простий і ви не знайдете в ньому панелі інструментів, як в інших браузерах. Ще одна відмінність — це більший обсяг ресурсів комп’ютера, який займає Google Chrome. Спробуємо очистити кеш в цьому браузері. У правому верхньому куті потрібно відкрити опцію «Налагодження та управління Google Chrome». З меню, що потрібно вибрати пункт «Параметри». Перед нами з’явилося вікно «Параметри Google Chrome». Нам потрібно вибрати функцію «Видалити дані веб-перегляду». Ця функція знаходиться у вкладці «Розширені». Тепер виберіть опцію «Очистити кеш». Тільки там потрібно залишити галочку. З усіх інших функцій галочку можна прибрати. Для підтвердження свого рішення і очищення кешу клікаємо на «Видалити дані веб-перегляду». От і все, кеш очищений і можна далі насолоджуватися роботою в інтернеті.

Це були основні способи чищення кешу в самих відомих і популярних браузерах. Нам здається, що спробувавши очистити кеш один раз, ви без праці будете робити це самостійно. Головне, несильно переживати з приводу завантаженості кеша.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.