Як обрізати відео?

v Відеоролик — «Як обрізати відео»

Коли в розпорядженні є багатогодинне відео, а нам потрібен всього лише невеликий фрагмент з середини, доводиться його обрізати. Будь відзняте відео може містити в собі моменти, які людина хотіла би видалити. Існує спеціальна програма, обрізати відео, під назвою windows movie maker, яка знаходиться в меню «пуск». Вона за замовчуванням входить в комплект Windows XP, а також працює на Windows Vista і 7.

Як обрізати відео програмою windows movie maker

Для початку зайдіть в меню Пуск — програми, а там виберіть windows movie maker. Ця програма безкоштовна і дозволяє не тільки обрізати відео, але і самим створювати домашні фільми з монтажем, слайдшоу, додаючи до кожного слайду заголовки, красиві ефекти, відео переходи, музику і навіть закадровий текст.

Сьогодні ми докладно зупинимося на тому, як обрізати відео в movie maker. Отже, відкривши дану програму, Ви бачите перед собою вікно програми, куди слід перетягнути відео, яке належить обрізати …

 • Відкриваємо папку з відео-роликом, затискаємо його іконку лівою кнопкою миші і тягнемо на відкриту програму windows movie maker. Замість цього Ви можете в самій відкритій програмі натиснути на меню «файл», вибрати «відкрити», і вказавши шлях до відео файлу, відкрити його таким чином.
 • Потрібний відео ролик з’явився у вигляді значка посередині вікна програми — в збірниках. Праворуч ми можемо програти його, натиснувши на «play». З нижня панель потрібна для роботи з відео роликом. А зліва представлені різні відео ефекти, відео переходи, можливості створення назв і титрів та інші опції. Якщо на нижній панелі є напис «відображення шкали часу», змініть її на «відображення розкадровки», просто натиснувши на неї.
 • Тепер зробіть два клацання на іконку з кліпом, праворуч розпочнеться його показ. В той момент, коли потрібно буде обрізати відео, натисніть на кнопку, розташовану під віконцем перегляду відео. При наведенні на неї з’являється назва кнопки «поділ кліпу на дві частини за поточним кадру». Замість цього можна скористатися гарячими клавішами: ctrl + L.
 • У збірках з’явилося 2 шматочки Вашого кліпу. Кожен з них можна обрізати таким же чином, виокремивши потрібні моменти.
 • Перетягніть отриманий уривок відео зі збірок вниз на рядок «відео» на шкалі розкадровки.
 • Залишилося лише зберегти відео. Натисніть на меню «файл» та натисніть на «зберегти файл фільму». Натискаючи «далі», обрізане відео збережеться в «моїх відеозаписах». У тому випадку, коли Ви не доробили роботу до кінця, є можливість зберегти свій проект, щоб в майбутньому продовжити роботу з цього моменту. В меню «файл» слід обрати «зберегти проект» або «зберегти проект як …» для вказівки шляху збереження проекту.
 • Отримане обрізане відео в movie maker зберігається в форматі avi. А працює програма з будь-яким з наступних форматів: AVI, ASF, DVR-MS, MPEG, MPG, MP2, WMV, M1V, WM, MPV2.

  Як обрізати відео онлайн безкоштовно

  Знайти, яка програма обрізає відео, досить легко. А знайти онлайн редактор відео, та ще російською мовою вельми складно. Відомий відео-хостинг YouTube запустив спеціальний редактор відео онлайн, щоб користувачі ютуба змогли відредагувати, обрізати відео перед тим, як завантажити його на сайт. Перейдіть по цьому посиланню (youtube.com / editor) і Ви зможете обрізати відео онлайн. Заковика полягає в тому, що онлайн редактор вимагає обов’язкової реєстрації на сайті, перш ніж Ви зможете обрізати безкоштовно відео.

  Існують і інші способи обрізати відео онлайн, але і їх інтерфейс буде англійською мовою, а також доведеться реєструватися, щоб скористатися редактором відео. Якщо Вас це не лякає, то звертайтеся до можливостей стильного редактора відео від Діскавері, moviemasher, mix snd mash та інших.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.