Як обрізати пісню?

Улюблена музика дуже важлива. Якщо людина не може сказати яка музика йому подобається, тоді він позбавлений задоволення прояву себе у музиці. Музика здатна відобразити наш внутрішній світ і подарувати нам спокій і безтурботність. Музика здатна викликати в нас лють і злобу, ніжність і любов. Музика здатна на багато що. Часто буває так, що нам необхідно якось обрізати улюблену пісню. Як правило, це потрібно для того, щоб завантажити улюблений трек на телефон, або використовувати момент в музичній композиції для якоїсь сценки в університеті або школі та багато багато іншого. Давайте поговоримо про те, як правильно обрізати музику. Отже:

Як обрізати пісню?

Щоб обрізати будь-який файл необхідна програма, яка дозволяє це зробити. Потрібно зазначити, що практично всі програми, які обрізають музику працюють приблизно однаково, тому інструкції обрізання пісні можуть різнитися лише в деяких деталях. Виходячи з вище сказаного, ми не бачимо сенсу наводити опис дій по обрізанню мелодії в кожній окремій програмі звуковий редакції. Ми запропонуємо вам загальний алгоритм, який, напевно, буде працювати в будь-якій програмі для редагування звуку та музики. Будь-які програми, які дозволяють обрізати музику, можна відшукати в інтернеті, ввівши відповідний запит.

А ось і алгоритм дій по обрізанню пісні:

 • Відкрийте програму-редактор музичних треків. Краще використовувати непрофесійну програму, тому що більшість функцій професійного програмного забезпечення вам не знадобляться.
 • Відкрийте файл тієї пісні, яку ви збираєтеся обрізати. Це можна зробити, як правило, за допомогою меню «File» або «Файл». Ось, як почати обрізати пісню на комп’ютері.
 • Перед вами з’явився файл композиції, яку необхідно обрізати. Що робити далі? Необхідно перенести файл на робочу область програми для редагування. Робоча область виглядає як декілька звукових доріжок, які розташовані горизонтально. Часто, при завантаженні файлу, він відразу ж виявляється в потрібній доріжці. Якщо цього не сталося, то треба перетягнути музичний трек на доріжку.
 • Тепер пісня опинилася на потрібній доріжці.
 • Для того щоб вибрати ту частину, яку ви хочете обрізати, необхідно визначитися з тим, де вона знаходиться. Трек, який буде скорочений, відображається в програмі-редакторі у вигляді графіка. На ньому зображена частота і амплітуда звукових хвиль, з яких і складається наша пісня.
 • У будь-якому музичному редакторі існує функція відтворення файлу. Вона, звичайно, відображається у вигляді кнопки «Play» (трикутник, який спрямований вершиною в праву сторону). Ця функція нам знадобиться для того, щоб з’ясувати, де знаходиться те місце, яке ви хочете обрізати в пісні. Якщо ви заздалегідь знаєте це момент, то можна перемістити маркер відтворення на потрібну частину композиції. Ось, як обрізати пісню.
 • Як виглядає маркер відтворення? Зазвичай, це вертикальна смуга, яка з’являється на тому місці пісні, куди ви клацнули мишкою. Від цього маркера і починається відтворення треку. Таким чином, ви можете відтворити пісню не спочатку, а з будь-якого моменту.
 • Отже, ви послухали композицію і визначилися з тим, де хочете її обрізати. Відмінно! Тепер потрібно знайти це місце на графіці. Маркер відтворення рухається під час програвання пісні. Вам залишається тільки зупинити його в потрібному місці. Головне в цій справі — точність. Ви можете обрізати зайве, а можете обрізати і не до кінця. Постарайтеся по-точніше визначити місце обрізання треку.
 • Після того, як ви виявили місце пісні, звідки потрібно її обрізати, переходите до виділення шматка, який буде видалений. Для цього потрібно просто виділити шматок пісні від маркера до закінчення графіка. Виділення робиться також як ви виділяєте текст у текстовому редакторі, наприклад. Затисніть ліву клавішу мишки і перетягніть курсор до кінця трека, не відпускаючи клавішу.
 • Ми сподіваємося, що у вас вийшло, так як далі необхідно мінімум дій. Нам знадобиться одна команда, щоб обрізати пісню на комп’ютері. Перед вами виділений шматок пісні. Клацніть по ньому правою кнопкою миші. З’явиться меню, де необхідно вибрати функцію «Cut» або «Вирізати». Натисніть на цю функцію і ви побачите, як зникне виділена частина треку.
 • Для того щоб трек не здався обрубаним, необхідно застосувати функцію плавного зменшення гучності. Для цього потрібно виділити саме закінчення композиції, то є кілька міліметрів графіка з самого кінця. Після виділення необхідно виконати функцію «Fade out» або «Тихий». Різні редактори звуку використовують різні місця розташування функцій. Цілком можливо, що дана функція перебуває в випливаючим списку, тобто там же, де знаходиться функція «Вирізати». Вибирайте «Тихий» і спробуйте відтворити пісню знову. Тепер ви виявите, що пісня закінчується не різко, а плавно.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.