Як нікого не любити?

Скільки всього сказано, написано і проспівано про любов! Одні люди розмірковують, намагаючись дати визначення самому сильному почуттю, інші їм упиваються, а треті — страждають від нього. Любов здатна принести настільки сильні муки, що може зробити людину нещасною на все життя. Не дивно, що люди, які відчули нещасну любов, більше не хочуть пускати її в своє життя і замислюються над тим, як нікого не любити. Якщо Ви читаєте цю статтю, ймовірно, Ви теж думаєте про це. Багатьох любов просто обійшла стороною. Коли інші зустрічаються, люблять один одного, заводять сім’ї і проживають разом довгі щасливі роки, одиноких людей терзає образа на несправедливість долі. Саме вона змушує думати: «Мене ніхто ніколи не любив, і я не хочу нікого любити!». Але чи так це насправді?

Любов — це почуття, яке є у всьому. Любов хлопця до дівчини, матері до своєї дитини, бабусі до онуків, майстри до своєї справи, друзів один до одного, до себе, любов до природи і до Бога … Вона просочує нас, змушуючи ставати краще і відчувати виключно добрі почуття до всього навколишнього. Ви дійсно хочете цього позбутися? Для того, щоб нікого не любити, багато чого не потрібно. Стати замкнутим, похмурим, нетовариською, злим. Люди до таких не тягнуться, а значить, у Вас не буде ні з ким близьких відносин, з яких народжується любов. Поставте на своє серце психологічний замок, щоб ніхто не зміг там оселитися. Уникайте моментів, які здатні пом’якшити Ваше серце. Не дивіться жалісливі фільми про любов і не читайте про неї книги, не спостерігайте за парочками і не радійте їх щастя. Стати непривабливими для протилежної статі і намагайтеся самі не викликати симпатії. Весь час думайте про справи, багато працюйте, щоб не залишалося часу на думки про почуття. Більшу частину вільного часу проводите вдома на самоті. Нікого не любити — означає не любити себе теж. Можливо, Ви розучилися відчувати любов, забудете, що це таке. Тоді Ваше життя буде схожа на життя робота в людському тілі. А до старості Ви будете самотні, бо поруч не буде близького коханої людини, Ваших дітей та онуків. І можливо тоді Ви, почавши думати про прожите життя, зрозумієте, наскільки ж були неправі в юності.

Зараз в Інтернеті популярна така фраза: «Нікого не любити — це найбільший дар, який робить тебе непереможним, так як нікого не люблячи, ти позбавляєшся найстрашнішої болю». Ця цитата належить перу Адольфа Гітлера. Якщо її проаналізувати, то ми зрозуміємо, що людина, який сказав це, відчув сильне розчарування в коханні і вирішив більше ніколи не закохуватися. Згадаймо особистість Гітлера. Навряд чи кому на розум прийдуть хоч якісь позитивні якості, які з ним можна асоціювати. Так, він був сильним, сміливим, цілеспрямованою людиною. Але згадайте, яке зло він приніс мільйонам нещасних людей, ні в чому не винних? Хіба Ви хочете стати таким же?

Дайте собі шанс на щасливе життя, бо уникаючи любові, істинного щастя в житті Ви не зустрінете. Краще думати про те, що робити, якщо ніхто не любить. Не треба думати, що Вас не люблять через якихось конкретних недоліків. Люблять і негарних, і дурних. Але любов — це почуття, яке живе в доброму серці. Культивуйте в собі добрі почуття, такі як милосердя, співчуття, розуміння, бажання зробити іншого щасливим, ніжність, тепло і прихильність до всього, що Вас оточує. Почніть з любові і поваги до себе, але не дайте цим почуттям перерости в егоїзм. Подивіться на себе з боку очима іншої людини. За що Ви б себе похвалили? Чи можна Вас полюбити і чому? Що потрібно в собі змінити, щоб Вас полюбили? Стати добрим людиною і на словах, і на ділі. Потім почніть відчувати любов до всього, що Вас оточує. Полюбіть природу, знайдіть улюблену справу, друзів, яких є за що цінувати. Оточіть себе добрими і милими людьми. Виділіть в кожному щось, за що його можна полюбити, беріть з них приклад. Відчуйте всі фарби життя і знайдіть те, що зробить Вас щасливішими, добрішими і змусить посміхатися. Відкрийтеся назустріч людям, нехай вони прагнуть до спілкування з Вами. Будьте приємні оточуючим. І нарешті, не бійтеся проявляти щирі почуття, полюбити і стати улюбленим. Зрозумійте, що Ви гідні любові. Якщо будете так жити, то скоро з’являться люди, яким Ви сподобаєтеся і які сподобаються Вам. Для того, щоб виникла справжня любов, потрібен час. І тоді обов’язково Ви зустрінете свою половинку. Головне — бути терплячим, не втрачати віру і надію, а при невдачах не опускати голову. Любов — це не подарунок долі, а винагорода за віддане, чесне, добре і безкорисливе серце.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.