Як назвати дитину в 2012 році?

Для всіх батьків дуже важливий вибір імені для їхнього малюка. Хтось заздалегідь вибирає ім’я для дитини, а хтось лише побачивши самого немовляти підбирає йому відповідне ім’я. У Росії на роздуми батькам дається 1 місяць, тому не обов’язково повідомляти ім’я прямо в пологовому будинку. Часто вибір імені стає причиною бурхливих дискусій та сварок молодих батьків. Як назвати дитину в 2012 році? Багато хто вважає, що в поєднанні звуків імені укладено особливе значення, даючи ім’я ви даєте дитині певну карму або долю. Були створені спеціальні книги по тлумаченню чоловічих і жіночих імен, про сполучення імені, по батькові та прізвища. Так як же не помилитися і дати дитині правильне ім’я?

Як назвати дитину в 2012 році? Жіночі та чоловічі імена

2012 рік — за китайським календарем рік чорного водяного дракона. Дракон протегує енергійним, активним людям, які сміливо йдуть до своєї мети. Вважається, що більшість дітей, народжених в цьому році, будуть рухливі, непосидючі, активні. Вони будуть мати веселою вдачею і невгамовною енергією. Дракони — природжені лідери і малюки вже з дитинства будуть це знати. Вони хочуть багато і будуть домагатися цього не з дитячою напористістю. Маленькі дракончики можуть бути дуже імпульсивні — спочатку діють, а потім думають. Думаючи, як назвати дитину в 2012 році, будьте уважні — ім’я має збалансувати характер малюка.

Дракон в Китаї вважається символом імператорського будинку. Тому найімовірніше діти, народжені в цей рік досягнуть великих успіхів і високого становища в суспільстві. Пам’ятайте про це, коли будете підбирати ім’я. Також необхідно враховувати ті риси характеру, які несе в собі ім’я. Чи хочете ви, щоб дане якість проявилося у вашої дитини?

 • У 2012 році щасливими іменами для хлопчиків, пріоритетом для яких будуть свій бізнес, військова служба, активна діяльність, будуть: Володимир, Лев, Матвій, Геннадій, Андрій, Юрій, Валентин.
 • Для дівчаток: Валентина, Альбіна, Алла, Ганна, Варвара, Марія, Марина, Жанна, Дарина, Юлія, Уляна, Яна.
 • Енергетика цих імен добре поєднується з енергією Дракона. У них є наполегливість, сила волі активність.

  Для тих, кому важливіше розвинути свої творчі здібності, стати діячами мистецтва і науки підійдуть такі імена:

 • чоловічі: Анатолій, Артем, Віктор, Віталій, Кирило, Марк, Артур, Микита, Яків.
 • жіночі: Наталя, Кіра, Вікторія.
 • Енергія Дракона додасть носіям цих імен завзяття та вміння домагатися поставлених цілей.

  При виборі імені не забувайте про те, що воно повинне добре поєднуватися з по батькові та прізвищем. Попросіть, щоб хто-небудь сказав передбачуване ім’я в поєднанні з по батькові та прізвищем вголос. Це поєднання не має різати слух.

  Вибираючи ім’я дитини — робіть це серцем, тоді воно дійсно принесе вашому малюкові щастя.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.