Як навчитися співати?

Як кажуть, голос і слух є у кожного, але в одних ці здібності розвинені, а в інших ні. Чи справді це так, чи можна і як навчитися співати …

Як навчитися співати

У першу чергу, зверніть увагу, що люди з природними здібностями до співу швидше навчаться співати. Тобто музичний розвиток безумовно залежить від природних даних. Але це не означає, що навчитися співати зможуть лише такі люди, тому як техніка вокалу грає важливу роль в красивому співі. Навчитися техніці вокалу, управляти своїм голосом як музичним інструментом зможе будь-яка людина.

Як навчитися співати самостійно

Чули, що з нуля навчитися співати нереально? Не вірте! Згідно досвіду простого обивателя, який мріяв навчитися співати самостійно, він зміг досягти цього. Хоча раніше його просили замовчати і не псувати звучання якої пісні. Але будьте готові, потрібно багато сил, терпіння і часу.

Людина, про яку ми говорили вище, стверджує, що найголовніший крок полягає в тому, щоб навчитися співати в унісон з ким-небудь, тобто підлаштовувати звучання свого голосу під будь-який звук. Як це зробити? Для початку тренуйтеся на монотонному звуці, наприклад, на затиснутою клавіші фортепіано або звичайному гудку телефону. Перебуваючи поруч з таким звуком методом проб і помилок намагайтеся на різний манер видавати подібний звук. Рано чи пізно ви потрапите. Повірте, ви точно дізнаєтесь той момент, коли домоглися результату, адже за законами фізики, коли 2 звуку зливаються в 1, звучання посилюється в 2 рази. Це явище називається резонанс. Далі тренуйтеся на інших звуках, переходячи від найпростіших і монотонних до більш складним.

Як навчитися співати в домашніх умовах — вправи

Перейдемо до самих вправ, які допоможуть вам навчитися співати. Дані вправи приводять в робочий стан всі органи, відповідальні за дихання і звукоутворення, а саме діафрагму, голосові зв’язки, легені, м’язи гортані. Для початку засвоїмо правило: під час виконання вправ тренуйте вдих носом, він повинен бути гучний, короткий і різкий.

 • Починати слід з підготовчого вправи «насос». Ви повинні встати, поставити ноги на ширину плечей, руки витягнути уздовж тулуба. З круглою спиною необхідно зробити легкий уклін, як ніби ви накачуєте щось насосом. З другої половини поклону починайте робити короткий вдих носом. Чи не розпрямляйтеся до кінця, повторюйте поклони 12 разів. Видих проводиться через рот без будь-яких зусиль з вашого боку.
 • Наступне вправою буде називатися «обійми свої плечі». Підніміть руки на рівень плечей і зігніть їх. Суть вправи полягає в тому, щоб кидати руки назустріч один одному, обіймаючи себе за плечі. Вдих потрібно робити в момент «обіймів». Широко розводити руки не треба, а також в процесі вправи не міняйте їх місцями. Повторюйте вправу 12 разів.
 • Тепер будемо виконувати легкі поклони подібно до першого вправі, але при цьому необхідно буде покласти долоні рук на черевний прес, напружувати живіт при поклоні і вимовляти певні звуки. Долоні на животі потрібні, щоб трохи натискати на нього зверху вниз під час поклону. Звуки при поклоні: ри-ру-ре-ро, ми-му-ме-мо, ли-лу-ле-ло і так далі. Така вправа необхідно для створення особливої «опори», без якої неможлива буде постановка голосу.
 • Як навчитися красиво співати

  Якщо ви серйозно підходите до такого питання і хочете навчитися красиво співати, то слід згадати відому істину … Спів, як будь-яка інша наука, має теорію крім практики, а без теорії ефективно практикуватися навряд чи вийде. А без фахівця, який правильно поставить ваш голос і буде розвивати ваші здібності, обійтися важко. Не пошкодуйте коштів на музичне установа, на фахівця, щоб навчитися красиво співати.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.