Як навчитися малювати собак?

v Відео — «Як навчитися малювати собак»

Малювати корисно, можна і потрібно не тільки художникам, а й усім людям починаючи з дитинства. Будучи дорослим, ви вважаєте, що ніякого таланту до малювання не маєте, і тому не малюєте? Забудьте це малювати можуть усі! А якщо знати деякі правила, то навчитися малювати красиво буде набагато простіше. Сьогодні ми розглянемо, як навчитися малювати собак.

Як навчитися малювати собак

Для початку обговоримо першу проблему, яка зазвичай виникає у людини, яка бажає навчитися малювати собаку. Малюючи когось в перший раз, буває важко співвіднести пропорції і зобразити частини тулуба, які підходять один до одного за розміром. Щоб цього уникнути, візьміть олівець, направте на вашого позує вихованця. Верхній кінець олівця повинен бути поєднаний з верхом голови собаки, а там, де закінчується голова і починається тулуб, помістіть на олівець свій великий палець. Отримана довжина буде одиницею виміру всієї собаки. Тобто цим відстанню вам необхідно поміряти, скільки «голів» міститься в тулуб собаки, в лапах. Звертайте увагу на те, щоб олівець завжди був строго в горизонтальному положенні, а рука витягнута.

За отриманими даними намалюйте звичайні лінії в тому напрямі, в якому розташовується та або інша частина собаки. Одна лінія буде для голови собаки, друга — для тулуба, а наступні — для ніг.

Тепер подивіться на собаку і окресліть свої лінії колами або овалами відповідно до розмірів частин тіла собаки. Промальовував окремі деталі, спостерігайте за тим, як розташовані вуха по відношенню до голови, очі — до носа.

Для того, щоб навчитися малювати собаку, вибирайте по початку гладкошерстих собак. Обриси таких собак більш чіткі, ніж у довгошерстих порід. Обов’язково малюйте олівцем. Нехай лінії будуть нечіткими, а у вигляді легких штрихів. Намагайтеся менше користуватися гумкою, виправляючи неточності сусідніми лініями олівця.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Тварини. Додайте в закладки постійне посилання.