Як навчитися малювати машини?

v Відео — «Як навчитися малювати машини»

Малювання — чудове хобі, але хочеться, щоб малюнки швидко виходили красивими і реалістичними. Домогтися цього можна, якщо дотримуватися алгоритм малювання того чи іншого об’єкта. Сьогодні ми розповімо Вам, як навчитися малювати машини в покрокової інструкції. При дотриманні всіх правил Ви легко і швидко навчитеся малювати красиві автомобілі.

 • Візьміть для прикладу картинку, на якій зображений сподобався Вам автомобіль. Поки Ви не володієте майстерністю малювання, краще змальовувати з фотографій і картинок. Отже, уважно розглядаємо автомобіль. Важливо звернути увагу на його розташування в просторі, деталі, пропорції та розмір частин автомобіля. Щоб малюнок вийшов красивим, Ви повинні дотримати ці тонкощі.
 • Починаємо створювати малюнок. Визначаємо місце автомобіля на аркуші та тонкими лініями малюємо прямокутник із закругленими кінцями. Це — «тіло» майбутнього автомобіля. При малюванні машини не рекомендується користуватися лінійкою, так як малюнок вийде різким і не відповідатиме реальності. Адже в житті автомобілі мають гарні обтічні форми.
 • Створюємо форму автомобіля. Для цього прірісуем до прямокутника з потрібних сторін допоміжні лінії, що позначають дах, задню частину автомобіля, капот. Також намічаємо точки, які вказують на положення майбутніх коліс. На цьому етапі повинен вийти схематичний малюнок машини, де добре показано розташування, розмір і перспектива частин автомобіля.
 • Починаємо деталізацію. Автомобіль краще почати промальовувати з даху, потім переходимо до основної частини машини. Колеса малюємо в останню чергу, коли інше чітко зображено. Надаємо автомобілю обтічні форми, керуючись обраної картинкою або фотографією. Коли є чіткі контури, можна прати допоміжні лінії і промальовувати деталі на корпусі автомобіля. Дверцята, лобове скло, фари, бампер, ручки і навіть замкові щілини — нічого не повинно вислизнути від Вашого уважного погляду. Колеса зображуємо, як на картинці. У реальності в автомобіля не круглі колеса, їх нижня частина злегка сплюснута під вагою машини. Враховуємо цей факт теж. Більшої реалістичності Ви досягнете, якщо зобразите положення коліс не зовсім прямим, а злегка розгорнутим, як ніби автомобіль повертає. Коли колеса намальовані, ретельно зображуємо колісні диски.
 • Основний малюнок готовий. Щоб зобразити обсяг, показуємо тіні і світло. Для зображення тіней заштріховивают м’якими олівцевими мазками ті ділянки автомобіля, на які не падає світло. Також Ви можете прикрасити машину тюнінгом. Ідеї красивого тюнінга можна знайти у великій кількості або придумати самостійно.
 • Як правило, навчитися гарно малювати автомобілі неважко, треба лише трохи потренуватися. При малюванні спирайтеся на картинки, а також користуйтеся нашою статтею, в якій описано, як малювати машини олівцем.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.