Як навчитися малювати квіти?

Квіти — одне з найдосконаліших творінь на планеті Земля. Звичайно, приємно зірвати запашний букет і поставити вдома на підвіконня, але життя квітів виявиться недовгою. Увічнити прекрасні рослини можна за допомогою малюнка. Навчіться красиво малювати квіти, і вони зможуть радувати Вас своєю пишністю круглий рік.

Як навчитися малювати квіти олівцем?

Щоб малюнок вийшов якісним і живим, дотримуйтесь наступних правил у запропонованій послідовності:

 • Для початку необхідно детально вивчити обраний квітка. Розгляньте його уважно з усіх боків. Визначте кількість деталей квітки, їх пропорції, тіні і контраст, які потрібно буде промальовувати. Намагайтеся вибрати те становище квітки, при якому він виглядає найбільш ефектно.
 • Зробіть необхідні начерки на папір. Для цього потрібно представити геометрію квітки. Всі квіти влаштовані таким чином, що їх частини можна представити у вигляді трикутника, кола, овалу, конуса. Визначте, на які фігури більше схожі частини обраного Вами квітки і за допомогою них намалюйте схематичний ескіз рослини, пов’язуючи деталі і зберігаючи пропорції. На цьому етапі важливо правильно визначити розташування частин квітки та їх розмір.
 • Після того, як бутон зображений схематично, починайте промальовувати кожну деталь більш чітко. Не забувайте про перспективу, вона допоможе зробити Ваш малюнок об’ємним. При перспективі одні деталі малюнка знаходяться до нас ближче, і відповідно їх потрібно зображати більше, ніж ті деталі, які знаходяться на більш далекій відстані від очей.
 • З’єднайте деталі в одне ціле, прорисуйте контури малюнка. Пам’ятайте, що чіткі лінії роблять квітка більш різким і яскравим, а світлі м’які — ніжним і повітряним. Вам обирати, яким буде квітка. На цьому етапі необхідно зобразити тіні і світло. Це зробить малюнок більш живим і реалістичним. Необхідно уважно подивитися на квітку. Після детального огляду приступайте до змалюванні світла і тіней. Світло можна показати, зовсім не замальовуючи області квітки, на які він падає, або м’яко заштрихована ці місця дуже світлим олівцем. Тіні і контраст зображують чіткими темними лініями олівця.
 • На останньому етапі зображуємо стебло і листя. Також не забуваємо про візерунки на квітці. Варто ретельно їх промальовувати як на самому бутоні, так і на листках квітки.
 • Ну от, після декількох хвилин старання Вам потрібно вийти чудовий малюнок. Звичайно, якщо ви недостатньо добре малюєте, потрібно буде потренуватися. В цьому Вам допоможе наша навчальна стаття, а також безліч схем і відео про те, як малювати різні квіти. Тепер Ви знаєте, як навчитися малювати квіти.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.