Як навчитися цілуватися взасос без мови?

Багато хто помилково ототожнюють поцілунок взасос і французький поцілунок. Тому й вважають, що цілуватися взасос без мови неможливо. А ось і можливо!

Що таке поцілунок взасос

Цілуватися взасос — значить цілуватися пристрасно, щоб губи закоханих інтенсивно стикалися і з силою всмоктували шкіру, якийсь час посмоктуючи її. Після такого поцілунку взасос може навіть залишитися маленький синець. Чому поцілунок взасос часто називають французьким? Можливо, причини криються в любвеобільності і величезною пристрасті французів. Але французький поцілунок — це поцілунок з мовою, і він сильно відрізняється від того, як цілуються взасос.

Як навчитися цілуватися взасос без мови

Для початку радимо приділити час тренуванні. Допоможе вам в цьому своє зап’ясті. Привідкрийте рот, прикладіть до нього губи, а тепер приставте мову до шкіри і ніжно всмоктуйте поверхню зап’ястя, немов ви п’єте сік з трубочки. Після таких нескладних рухів губами на шкірі нерідко залишається почервоніння. Його і називають засосом. Це не весь поцілунок взасос, тут ви розумієте основу, принцип поцілунку. Таким чином, при поцілунку партнери посмоктують один одному губи, час від часу відштовхуючись один від одного.

При реальному поцілунку не застосовуйте силу засосу, тут головне на початку показати ніжність, а вже потім пристрасть. Імпровізуйте, повторюйте все за партнером, якщо він цілується не в перший раз. Дуже важливо відчути партнера, злитися з ним воєдино, отримувати задоволення від поцілунку. Техніка поцілунку взасос без мови дуже схожа на французький поцілунок. Присмоктуються своєю мовою до внутрішньої або весняній поверхні губ партнера. Будьте обережні, не заподієте біль коханій людині.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.