Як навчитися цілуватися: не бійтеся близькості

Самі не помічаючи цього, ми використовуємо поцілунок порию кілька разів на день — посилаємо повітряний собі самому, торкаємося губами батьківської щоки, чмокає в ніс улюблена тварина чи іграшку, але все це не йде ні в яке порівняння з сьогоденням, «дорослим» поцілунком між двома людьми. І ось тут починається найцікавіше — комплекси й страхи на тему того, що ми не вміємо цілуватися. Відкрию секрет, але навіть багато дорослих і досвідчені люди цього бояться, адже кожна людина індивідуальна, і що подобається одному, може не привертати іншого, тому цілуватися людина вчиться все життя.

Що найважливіше в техніці поцілунку? Як не крути, а відповідь одна — слухати і відчувати партнера. Навіть при абсолютному невмінні, коли перший раз боязко торкаєшся до губ коханої людини, бажання доставити йому задоволення веде нас до райського блаженства поцілунку. Почавши з акуратних, «сухих» дотиків губами до щоки, куточків губ і далі, можна досить швидко зрозуміти, що подобається, а що неприємно партнеру. І не варто забувати про такий важливий факт, як руки і слова — все, що не сказали дотику губ, можна додати м’якими погладжуваннями волосся і плечей, дотиками до шиї і рукам, не забуваючи при цьому нагадувати, які сильні почуття горять в душі.

Для початкового освоєння техніки поцілунків, варто звернути свою увагу на кінематограф. Жахи і детективи — в сторону, а мелодрами дивитися, дивитися і ще раз дивитися, звертаючи свою увагу на те, як цілуються актори, намагаючись поставити себе на їх місце, відчути дотику до шкіри іншої людини. Занурившись в марення, можна досить добре програти в голові свої поцілунки, представивши коханої людини. При цьому не можна створювати певні шаблони, адже потім в будь-якому випадку доведеться імпровізувати, виходячи з того, як на дотики реагує партнер.

Підійшовши з наукової точки зору, можна навіть зазирнути в класифікацію поцілунків, створену Французький сексопатолог Жерар Леле. На його думку, спокійний поцілунок — це коли губи торкаються до шкіри майже беззвучно. З таких дотиків найкраще починати свою практику, ніжними дотиками доводячи партнера до бажання продовжити поцілунок. Потім можна плавно перейти до більш міцному поцілую, коли тиск сильніше, звук голосніше, але дихання не переривається. Якщо це поцілунок в губи, то від тиску губи м’яко розкриваються, щоб дати волю грі мови, який м’якими дотиками збільшує приємні відчуття. Це вже практично французький поцілунок з відкритим ротом і проникненням язичка в рот, і ось тут потрібно бути максимально акуратним — зуби вичищені, дихання свіже. Тоді і коханій людині буде цікаво пробігтися язичком по гладким зубам, подражнити губи, доводячи партнера до піку задоволення.

Але повернемося до класифікації, і наступним йде поцілунок-щипок, коли губи захоплюють складку шкіри партнера — такі ніжні рухи допомагають знайти ерогенні зони. Поцілунок-засос знайомий всім, хто надмірно захоплювався і залишав на шкірі партнера невеликий синець. Губи втягують частина шкіри та посмоктують її, створюючи певний тепло. Під час лоскоче поцілунку, увага зосереджується на певній ерогенною зоні, яку лоскочуть і смикають губами, порушуючи відповідні рецептори. Під час поцілунку, названого Жераром Леле «розчерк пера», губи «малюють» на шкірі партнера, простежують лінії рельєфу, часто підкреслюючи ніжність дотиків гарячим язичком. Ну і останній в класифікації — «трасуючий» поцілунок, коли відкритий або закритий рот ковзає по шкірі з різним тиском.

Якщо ж піти далі, і звернутися до улюбленої багатьма «Камасутрі», то можна знайти ще більше технік дотику губами і мовою. При цьому поцілунок вже не обмежується тільки ротом — в хід йдуть всі рухи тіла, дотики рук і навіть деколи обстановка, яка впливає як на шкірні рецептори, так і на настрій партнера. Так що, навіть вважаючи себе майстром поцілунків, завжди можна навчитися чогось нового, тим більше, якщо кохана людина готовий підтримати самі незвичайні експерименти. Наприклад, використання шматочка морозива під час поцілунку … Але це вже зовсім інша історія.

Болотова Льоля

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.