Як намалювати троянду?

v Відео — «Як намалювати троянду»

Хочете намалювати троянду, але не вмієте малювати? Не біда! У даній статті ми розповімо, як малювати троянду поетапно і процес малювання стане для вас приємним і захоплюючим!

Як намалювати троянду олівцем, поетапно?

Популярність малювання троянди связна з простотою виконання малюнка, хоча з боку зображення може виглядати складним. Насправді, напевно, тільки ромашку легше зобразити, ніж троянду. При бажанні, навіть новачок впоратися з цим завданням. А як ви порадуєте своїх близьких, особливо дівчат, листівкою, зробленою своїми руками! Наведемо простий і зрозумілий алгоритм малювання цього чудового квітки.

 • Починаємо малювати з серцевини: намалюємо невелику завитки в центрі листа, завитки зображує пелюстки в самому центрі квітки.
 • Продовжуємо малювати пелюстки від центру. Відступимо пару міліметрів від попереднього малюнка і намалюємо дугу. Своїми кінцями дуга повинна стосуватися пелюсток, які ви намалювали раніше.
 • Далі зображаємо більше таких дуг — пелюсток. Вони повинні бути різного розміру і форми, адже пелюстки троянди не однакові. Маємо пелюстки рівномірно з усіх боків, квітка в результаті повинен мати круглу форму.
 • Малюємо пелюстки, поки не досягнемо бажаного розміру троянди. Чи буде це великий, розквітла квітка або напівзакритий бутон ви вирішите самі.
 • Коли ви закінчите одну квітку, буде зрозуміло, як намалювати букет троянд. Намалюйте за алгоритмом, зазначеному вище кілька троянд поруч. Знизу ви можете підмалювати стебла і листочки, а можете заповнити квітами всю поверхню листа паперу або листівки.

 • Що б надати квітці обсяг, використовуйте олівцеву штрихування. Для цього треба затемнити внутрішню частину кожної пелюстки, а зовнішню частину залишити світлою. Штрихування повинна міняти насиченість поступово. У художніх школах спеціально вчать передавати обсяг за допомогою світлотіні. Якщо ви не розуміються в цьому питанні, потренуйтеся спочатку на окремому аркуші.
 • Коли малюнок олівцем готовий, ви можете додати колір. Використовуйте кольорові олівці, фломастери чи акварельні фарби. (Останні виглядають особливо виграшно) Дайте малюнку підсохнути і, вуаля! ваш оригінальний, а головне, неповторний подарунок готовий!
 • На просторах ви можете відшукати чимало відео, як намалювати троянду. У них наочно показаний процес малювання квітки в різних ракурсах, з різним освітленням, кольорові і олівцеві. Ось деякі відео на цю тему:

  Найчастіше ці відео знімають професіонали, тому не турбуйтеся, якщо у вас не вийде виконати такий же малюнок, як на відео.

  У наш час, багато хто проводить шалені число часу в соціальних мережах. Ви так само можете зробити приємний сюрприз для друга чи дівчини, намалювавши троянду Вконтакте. Як намалювати троянду Вконтакте? Звичайно, використовуючи інструменти для малювання графіті. Графічний редактор дає широкі можливості для самовираження. Малюйте троянду Вконтакте за тим же алгоритмом, що і завжди, але використовуйте при цьому мишку. При малюванні мишкою, звичайно, можуть виникнути певні складності. Тому, навіть якщо ви вже пристойно навчилися малювати на папері, не розраховуйте, що у вас вийде таке ж гарне графіті. Але при певній вправності і тренуванні у вас все вийде! На допомогу вам відео, як намалювати троянду Вконтакте:

  Удачи вам! Даруйте близьким і коханим троянди, намальовані і живі!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.