Як намалювати людини-павука?

Зараз ми розповімо вам, як без клопоту намалювати супергероя. Послідовно виконуючи всі зазначені дії, і ви дізнаєтеся як намалювати людину-павука олівцем.

Як поетапно намалювати людини-павука?

Починаємо з найпростішого ескізу, малюємо овал голови, під головою зображуємо трикутник з закругленими кутами (майбутнє тулуб нашого героя). Далі малюємо руки і ноги. При їх малюванні, виходимо з простих ліній. Наступний крок, це малювання невеликих овалів, для ліктів і колін.

Необхідно, щоб наш малюнок був більш конкретизований, ми повинні надати нашому герою, властиву солідність. Зображуємо циліндричні форми великих розмірів у верхній ноги, а маленькі на передпліччя і плечах. Потрібно переконатися в тому, що ці форми, у верхній частині ширше, ніж у нижній.

Надавши малюнку досконаліший вид, потрібно додати м’язів, щоб надати рісуку більше анатомічності. Для цього використовуємо довгасту форму для плечей, біцепсів, литок.

Далі видаляємо всі штрихи, залишаємо тільки ті, які будуть на малюнку постійно.

Следущий етап, це костюм людини павука. Навколо передпліччя та ікри, малюємо лінії. З особливою обережністю додаємо лінії йдуть вниз з боків і грудей. Після з’єднуємо ці лінії в середині живота.

Коли малюнок завершений, додаємо потрібні нам кольору, а саме: червоний, синій і чорний.

Червоним кольором замальовує обличчя, груди, руки, плечі, ноги, щиколотки. З двох сторін, передпліччя та ноги повинні бути в синіх і чорних фарбах.

Коли фарби підсохнуть, можна надати малюнку тіньовий ефект. Наприклад, можна додати не багато тіней під підборіддя, руки, ноги, щоб наш малюнок став ще більш реальним.

Якщо в кінцевому результаті вас щось не влаштовує, спробуйте скористатися графічним редактором. За допомогою сканера або фотоапарату, оцифрує зображення. Далі відкриваєте зображення в графічному редакторі. Тут можна додати контрастності, також підкоригувати колір і тон зображення людини-павука. Щоб поправити силует або контури, краще використовувати цифровий планшет.

Якщо після наших рад у вас раптом запитають, «як намалювати людину-павука?» ви з легкістю допоможете і поясніть вашому другу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.