Як намалювати кішку?

v Відео — «Як намалювати кішку»

Намалювати кішку олівцем — під силу кожному. Як намалювати кішку — ви дізнаєтеся з цієї статті. Особливо легко і красиво це вийде, якщо малювати поетапно. І додатково, у 8 пункті, дана інформація про основи зображення котів в стилі аніме. Отже, як намалювати кішку поетапно:

1. Тіло і голова

Для зображення тіла малюємо довгастий овал, розташовуємо його на аркуші по діагоналі. Верхня сторона овалу повинна бути трохи вужче, ніж його протилежна сторона. До верхньої стороні овалу домальовує коло — це заготовка для майбутньої голови. Голова і тіло — стикаються один з одним. На цьому місці малюємо плавні лінії по дотичній — так, щоб вони з’єднували голову з тілом і утворювали шию.

2. Форма тіла

Також надаємо форму кішці, обводячи голову і тулуб плавними витонченими лініями — таким чином ми коригуємо силует, згладжуємо нерівності.

3. Вуха

Продовжуємо урок «як намалювати кішку олівцем». Дуже впізнавана риса сімейства котячих. Зображується просто: двома трикутниками. Якщо ви малюєте кішку в анфас (тобто вона як би дивиться на глядача і ми бачимо її обличчя), то не забудьте залишити відстані між трикутниками — це буде лоб і верхівка нашої кішки. Якщо ви хочете зобразити котячу мордочку в профіль, то трикутники-вуха розташовуються поряд або навіть одне вухо наполовину прикрите іншим.

4. Мордочка (особа)

Для зображення мордочки вам знадобиться наочний матеріал — щоб було з чим звірятися і на що рівнятися. Рекомендується спочатку розмітити ті місця, де потім будуть очі, ніс, рот. Намічаємо ледве помітними допоміжними лініями потрібні місця. Тепер на їх місці ретельно опрацьовуємо деталі. Очі у формі листочків, всередину кожного листочка вписується гурток, і по центру малюється зіницю. Зіниця вузький і тонкий (а не кругла точка, як у людей), розташовується по вертикалі. Між очей легкими слабкими лініями малюємо перенісся і тягнемо її вниз. Далі зображаємо ніс. Він має складну форму, тому звіртеся з картинкою або подивіться на свою кішку і намалюйте таку ж форму. Він носа відходить вниз лінія, яка потім перетворюється на своєрідну посмішку — це рот. І дуже важливо не забути зобразити довгі вуса, що відходять з щічок в обидві сторони. Також, у кішок є такі вусики (брови), що відходять вгору, знаходяться між лобом і очима.

5. Лапи

Передні лапки тонкі і витончені. Не забуваємо намалювати кігтики. Задні лапи зобразити складніше, треба постаратися. Малюємо овал і трохи нижче — горизонтальну «сосиску» — це буде стопа. Надаємо плавність форм, прибираємо допоміжні лінії.

6. Хвіст

Не забуваємо про цю деталь — зображуємо плавними лініями, не дуже товстий і не дуже тонкий — середньої товщини хвіст. У кішок він довгий, приблизно такої ж довжини, як і тіло. Буде добре, якщо хвіст візьме красиву вигнуту форму — це додасть малюнку витонченості.

7. Завершальний етап

На даному етапі важливо стерти всі зайві допоміжні лінії. Штрихуванням зобразити тіні і півтіні, промальовувати шерстку. Шерсть додаємо по контуру тіла, можна також зобразити цятки і смужки.

8. Як намалювати кішку в стилі аніме

Як намалювати аніме кішку? Діяти треба за описаним вище плану, тільки з кількома поправками:

 • не треба промальовувати шерсть;
 • лінії повинні бути більш правильні і плавні, без незграбність, щоб вийшов мультиплікаційний стиль малюнка;
 • голова кішки — трохи більше, ніж у реалістичного зображення, очі повинні бути ширше. Взагалі, очам приділяється особлива увага в аніме, тому найголовніше — намалювати їх гарними, великими, виразними.
 • Сподіваємося, що дана інформація була для Вас корисною і тепер Ви знаєте, як намалювати кішку олівцем поетапно і без зусиль зможете намалювати красиво кішку.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.