Як накачати сідниці?

Витончена і підтягнута попа завжди була об’єктом уваги не тільки сильної статі, а й жінок. Адже проходячи повз власниці такої, нерідко замислюєшся, як це їй вдається. У нашому сучасному світі придумали безліч способів не обтяжувати себе тренуваннями, а лише скористатися якими або засобами чи послугами для додання розкішних форм. Але це всього напросто самообман, тому що при людської ліні тривалого результату добитися неможливо. Так що не будемо будувати ілюзій, а спробуємо розібратися, як накачати сідниці дівчини, щоб відчувати себе красивою в будь-якій ситуації. Для тих, хто володіє непокірної силою волі, можна спробувати займатися вдома, як накачати сідниці вдома? Не потрібно забувати виконувати всі вправи систематично.

Для початку, сама легка розминка, з часів дитячої лави. Встаємо рівно, ноги разом і починаємо нахилятися вниз, щоб дістати пальцями рук до підлоги. Чи не поспішаємо, розтягуємо м’язи для наступної вправи. Так повторюємо раз 10.

Всім відомий спосіб, як швидко накачати сідниці — це місток. Потрібно лягти на спину і зігнути ноги в колінах. Прослідкуйте, щоб п’яти знаходилися на максимально близькій відстані до сідниць, а руки лежали прямо, паралельно корпусу тіла. У такому положенні піднімаємо таз так, щоб у нас утворилася пряма лінія від стегон до тулуба. Частота виконання 10-15 разів по 2-3 підходи.

Для пружності м’язів вашої попи добре підійдуть присідання. Треба опускатися якомога нижче не менше 10 раз в 3 підходи, спину намагайтеся тримати рівно, щоб навантаження йшла тільки на ноги. При щоденному виконанні результат буде помітний вже через місяць.

Після присідань встаємо на коліна і долонями впираємося в підлогу. Одну ногу необхідно підняти нагору так, щоб вона залишалася прямою, і носок був спрямований в підлогу. Потім опускаємо ногу, але не стикаємося з поверхнею. Виконувати завдання слід не менше 10 разів кожною ногою. Можна утяжелить завдання, якщо зігнути ногу в коліна під 90 градусів. Тобто рухаючи ногою вгору і вниз, спочатку випрямити її навісу, а потім зігнути п’ятою вниз. Вам буде простіше зрозуміти багато вправи, якщо під час занять ви будете переглядати різні навчальні відео, як гойдаються сідничні м’язи.

Ще одна вправа, де сідниці гойдаються також ефективно як вдома, так і в залі, звичайно ж, випади! Спочатку це завдання виконується без навантажень, лише через певний час додаються гантелі. Встаємо в зручну для ніг ширину і неспішно крокуємо вперед правою ногою, кут в коліна при цьому повинен бути 90 градусів. Ліва нога залишається на початковій позиції, лише згинаючись під аналогічним кутом, майже стикаючись з підлогою. Повернення до первісної позицію відбувається при відштовхуванні правою ногою. Далі продовжуємо вправу тільки з іншої ноги. Здійснювати випади слід 6-10 разів для обох ніг. Слід також зазначити, що за допомогою цієї вправи накачати м’язи, як сідниць, так і ніг.

Якщо всі вправи виконувати правильно, то м’язи не змусять себе довго чекати, і почнуть хворіти вже на другий, третій день. Щоб полегшити страждання можна робити масажі зі спеціальним розігріваючим маслом для тіла, а головне не зупинятися і продовжувати заняття. Тоді м’язи швидше зміцнюватиметься і не будуть вас турбувати. Але найефективнішим способом, звичайно ж, є похід в тренажерний зал, адже за сплачені гроші ймовірність зупинки занять менше, ніж в домашніх умовах. І там можна використовувати тренажери для накачування м’язів сідниць, які вдома непідвладні. Нижче наведемо приклади вправ для занять в спортзалі за допомогою обважнювачів і тренажерів.

Перше, звичайно ж, бігова доріжка, яка ще як підкачає м’язи стегон і сідниць. Результат не прийде швидко, але зате буде досить помітним, та як біг надає попі пружності і зменшує її в розмірі.

Так само створювати привабливі форми допоможе домогтися, якщо прикріпити до ноги вантаж і відводити її назад. Щоб почати тренування, потрібно дотримуючись руками за опору піднімати пряму ногу з вантажем якомога вище і не менше 10 разів по 3 підходи. Повторювати для кожної ноги.

Незамінним тренажером для якісно і правильно накачати сідниці є «машина Сміта». Вправи на ньому схожі на присідання разом зі штангою, але тільки металева опора поставлена усередині конструкції. На цій «машині» присідання виходять набагато нижче, ніж зазвичай. Саме це впливає на хорошу опрацювання сідниць. Важливо зауважити, що не варто відразу робити глибокі присідання, тому що можна потягнути зв’язування, навантаження необхідно збільшувати поступово з кожним тренуванням.

Для того, щоб накачати чудову опуклу попу не можна забувати ще про одне вправі. Воно досить таки важке, тому знадобитися попередня підготовка. Суть полягає в тому, що виконується воно за допомогою обважнювача на плечі і випадом ноги назад, але не прямо, а трохи вбік. Друга нога при цьому повинна згинатися в коліні під кутом 90 градусів. Найкраще стояти на підйомі, підійде навіть небудь тренажер, щоб бути добре зафіксованим і не впасти.

Види вправ, для того щоб накачати сідниці, підходять і чоловікам, і жінкам. І тому не потребують будь-яких змін. Слід лише пам’ятати, що для кожної окремої людини рівень посилення навантаження різний і самостійно розрахувати його складно. Для цього можна взяти інструктора, який буде контролювати правильність виконання завдань і підбере окрему й унікальну групу занять. Необхідно відзначити, що крім старанних тренувань для сідниць, потрібно переглянути свій раціон харчування, спробувати, кинувши при цьому пити і курити. І тоді вже на всі 100% результат не змусить себе довго чекати, і ви станете власницею чарівних форм не тільки в тазі, а й у всій фігурі. Тепер ви знаєте все про те, як правильно накачати сідниці.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.