Як накачати прес за тиждень?

Краса тіла — це мета багатьох людей, як жінок, так і чоловіків. Важко уявити дійсно зовні привабливого людини (за сучасними мірками) без красивого підтягнутого живота або потужного торса. Є методи, які дозволяють привести ваше тіло в належний вигляд за короткі терміни. Розглянемо деякі фізичні вправи, що дозволяють накачати прес за тиждень.

Як накачати прес за тиждень:

Ляжте на спину, при цьому ваші ноги повинні знаходитися в горизонтальному положенні і при виконанні вправи, не підніматися. Руки тримайте за головою. Більш успішний еквівалент даної вправи — це підйом ніг до толовіщу, повиснувши на турніку або шведській стінці. Справа в тому, що в такому положенні ваш хребет щільно притиснутий до опори, що дає можливість правильно працювати м’язам преса. Слід поступово збільшувати навантаження. Ви можете перейти до виконання вправи з використанням додаткової ваги, наприклад, гантелей або зрузіков на ноги.

Перед виконанням вправ не забувайте проробляти розминку, це захистить ваші м’язи від зайвих розтягувань і болю. Ось одне з розминок вправ. Ноги на ширині плечей. Нахиліться вперед. Намагайтеся щоб ваше тіло було паралельно підлозі. Розведіть руки в сторони. Здійснюйте кругові рухи толовіщем перебуваючи паралельно підлозі, в різні боки.

Необхідно засвоїти те, що результат буде швидким тільки при роботі в єдиній системі. Тобто спочатку необхідна розминка, потім вправи на турніку і тільки потім, вправи на прес лежачи. Дотримуючись такої нескладної схемою, можна досягти вражаючих результатів в досить короткі терміни. Також важливо знати, що розвиток м’язів преса слід починати після розвитку м’язів грудей і перед розвитком м’язів ніг.

Цілком можливо розвинути м’язи вашого преса в домашніх умовах. Це зажадає від вас певної дисципліни. По-перше, між кожним вправою необхідно робити паузи тривалістю не більше п’яти хвилин. М’язи повинні встигнути відпочити, але не повинні втратити потрібної кількості крові і повернутися в їх звичайний стан. По-друге, не варто вживати будь-яку їжу під час і після виконання вправ. Харчуватися потрібно тільки через 2-3 години після завершення комплексу всіх вправ. Фахівці радять не є важку їжу. Краще вживати їжу, багату протеїнами і білками.

Ось деякі вправи, які дозволять накачати прес за тиждень:

 • Ляжте на спину. Зігніть ліву ногу в коліні і втягніть живіт. Праву ногу поставте на стегно лівої ноги і відставте коліно в сторону. Приберіть ліву руку за голову. Права рука спокійно лежить вздовж тулуба. Піднімайте праве плече і голову до лівого коліна. Рух має бути діагонально. Підняття плеча здійснюється на видиху, опускання — на вдиху. Слідкуйте за тим, щоб поперек, права лопатка і права стопа були притиснуті до підлоги. Проробіть вправу кілька разів. Поміняйте бік і виконайте вправу.
 • Рівне ляжте на спину. Покладіть одну ногу на іншу, схрестивши їх над стопами. Втягніть живіт. Приберіть руки за голову і розведіть лікті. Піднімайте тулуб і повертайте його у вихідне положення. Підводиться на видиху і опускайтесь у вихідне положення на вдиху. Слідкуйте за вашим подихом. Воно повинно бути рівним, поперек притиснутий до підлоги, а живіт підтягнутий і зібраний.
 • Якщо ви дійсно бажаєте накачати ваш прес за короткий термін, то ви повинні уважно слідувати інструкціям наведеними вище. Ті вправи, про які ми поговорили в статті, далеко не вичерпують всю кількість вправ на прес. Займатися розвитком свого тіла найкраще з тренером. У спортзалі ви досягнете набагато більших успіхів, ніж в домашніх умовах.

  «Тіло — ваш друг. Не звертайтеся з ним, як з ворогом.» (Ерік Берн)

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.