Як накачати прес в домашніх умовах?

v Відео — «Як накачати прес в домашніх умовах»

Багатьом здається, що немає нічого простішого, як накачати прес в домашніх умовах. Так, це дійсно так, але тим не менш необхідно знати кілька важливих правил. Тому що виконання вправ несвоєчасно, не по тим кутом або нахилом може викликати не тільки біль і дискомфорт, а й привести до протилежного результату.

Почнемо з теорії про ідеальний пресі в домашніх умовах. Всім відомо, що м’язи преса діляться на верхній прес, нижній і бічний. Вправи розрізняються залежно від того, яку частину преса ви хочете пропрацювати. Так само, прокачуючи прес, ви завжди задіюєте м’язи спини. Задіяти різні групи м’язів преса дозволяють різні методики і способи тренувати прес і в домашніх умовах. Наприклад, щоб накачати нижній прес в домашніх умовах, достатньо виконувати вправи з підйомом ніг, а щоб накачати верхній прес в домашніх умовах, необхідні вправи з підняттям корпусу.

Важливу роль відіграє правильне дихання. Навантаження — на вдиху, розслаблення м’язів-на видиху.

Такі прості рекомендації потрібно дотримуватися при гойданні преса в домашніх умовах.

Перейдемо до практичних вправ. Попутно ви можете подивитися відео: Прес в домашніх умовах.

Почнемо з нижнього преса. Лягти на спину, руки вздовж тулуба, ноги зігнути. Видихнути, підняти ноги, не розгинаючи їх, затриматися в такому положенні, вдихнути, повільно повернутися у вихідне. Виконати 3 підходи по 15 разів. Щоб прокачати прес в домашніх умовах, поступово збільшуйте кількість підходів, коли перестанете відчувати втому.

Тепер займемося косими м’язами. Лягти на спину, руки під головою, ноги зігнуті. Вдихнути, підняти ноги, не розгинаючи їх до кута 90 градусів, потім опустити ноги на підлогу вправо, постаратися торкнутися коліном підлоги, видихнути, повернутися в початкове положення. Повторити те ж саме, нахиляючи ноги вліво. Виконати 3 підходи по 15 разів. Щоб отримати гарний прес в домашніх умовах це вправу потрібно виконувати повільно і плавно, без ривків.

Верхній прес. Залишаємося на спині, руки вздовж тулуба, ноги зігнуті. Вдихнути і підняти руки і корпус, потягнутися вгору, не відриваючи від підлоги нижню частину хребта. Видихнути, повернутися в початкове положення. Виконати 3 підходи по 15 разів. Правильне виконання цієї вправи дозволить отримати в домашніх умовах прес кубиками.

Закінчимо комплекс вправ по накачуванні преса в домашніх умовах нахилами. Вони дають навантаження на всі м’язи живота і замінюють масаж після тренування.

Зверніть увагу на послідовність вправ. Якщо ви вирішили накачати прес живота в домашніх умовах, не забувайте виконувати вправи саме в такій послідовності: починаємо з нижнього преса, потім бокові м’язи і закінчуємо м’язами верхнього преса.

Так само дуже ефективний тренажер прес ролик. У домашніх умовах це найдоступніший інвентар. Займайтеся з ним 10-15 хвилин в день і через два тижні буде помітний результат. Починати краще з малого навантаження, інакше на наступний день ви не зможе виконати ні одного підходу.

Інтенсивність всіх вправ потрібно збільшувати поступово. Не поспішайте. Налаштуйтеся, що через пару днів ви не побачите результату. Взагалі вважається, що скільки часу накопичувалися жирові відкладення, стільки ж часу і знадобиться, щоб від них позбутися. Так само не забувайте, що після досягнення бажаного результату, тренування потрібно продовжувати, тому що кілограми повернуться ще швидше, ніж до занять.

Не забувайте про правильне харчування, постарайтеся їсти менше солодкого і мучного, а жирну їжу краще зовсім виключити з раціону. Суміщайте домашні тренування з плаванням у басейні, дуже ефективно!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.