Як накачати прес до кубиків?

v Відео — «Як накачати прес до кубиків»

Бажаючи мати гарний, пружний, підтягнутий живіт, люди завжди згадують ці заповітні кубики. Саме такі м’язи преса ми бачимо в глянцевих журналах, у відомих чоловіків і жінок світу. Коли людина ставить перед собою мету накачати прес до кубиків, він хоче побачити результати як можна швидше. Сьогодні ми розвіємо міфи, розповімо правду про те, як накачати кубики преса, і скільки часу на це піде.

Як накачати прес до кубиків

Для початку скажемо про найголовніше: немає ніякого сенсу качати прес кубиками, якщо вони виявляться прихованими під шаром жиру, від якого Ви не встигли позбутися. Тому почнемо займатися не тільки м’язами преса, а й позбавленням від жиру. У черевній області жир накопичується найбільше, так вже закладено природою для накопичення енергії. Без низькокалорійної дієти, бігу або аеробних вправ не обійтися.

Почнемо з харчування. Виключаємо вуглеводи, жирну їжу, все напівфабрикати, ковбаси, сосиски, газовану воду, капусту, квасолю. Їмо їжу, багату протеїнами, фрукти, овочі, натуральне нежирне м’ясо, молочні продукти.

Фізичне навантаження, спрямована на позбавлення від жирового прошарку, складатиметься в:

 • біг або активне плавання
 • аеробіка
 • Швидко накачати прес кубиками під силу не кожному, адже все залежатиме від початкового стану м’язів живота і від тієї жирового прошарку, яка накопичилася до нинішнього моменту. Але зневірятися не варто, нехай процес займе більше часу, але зате людина отримає те що він хотів, набравшись терпіння і не пошкодувавши сил. Крім того, в процесі схуднення (позбавлення від жиру на животі), прогрес накачування кубиків на пресі буде ставати менш помітним. Ви повинні продовжувати тренування, і тільки в цьому випадку досягнете мети.

  Як накачати кубики преса будинку — вправи

  Підйом ніг. Ця вправа будемо виконувати, щоб накачати нижні кубики преса. Початкове положення: лежачи на спині, щоб руки знаходилися вздовж тулуба. Піднімаємо прямі ноги вгору до кута 45 ° з тулубом. Робіть 2 підходи по 15 разів.

  Скручування — вправа, спрямоване на верхню частину живота. Початкове положення: лежачи на спині, руки хай будуть за головою, а ноги стоять на підлозі зігнуті в колінах. Необхідно повільно скручувати верхню частину тулуба, відриваючи лопатки від підлоги так, щоб поперек щільно притискалася до підлоги. Виконуйте 2 підходи по 50 повторень. Починати краще з меншого числа.

  Діагональне скручування дозволить накачати косі м’язи преса. Для кубиків преса необхідно виконувати цю вправу, так як косі м’язи створюють якийсь корсет фігури. Початкове положення: лежачи на спині, руки також за головою, ноги на підлозі зігнуті в колінах. Скручується також, але, нахиляючись в сторони та, щоб лівим коліном торкнутися правого ліктя і навпаки. Робіть 2 підходи по 30 разів на кожну сторону.

  Різноманітність ці вправи зворотним скручуванням (для нижньої частини преса). Початкове положення: лежачи на спині, а руки вздовж тулуба. Коли піднімаємо прямі ноги вгору, напружуємо м’язи живота, а потім повільно відриваємо високо таз від підлоги. Виконуйте 2 підходи по 12 разів.

  Поговоримо про частоту тренувань. Щоб накачати прес до кубиків не на шкоду своєму здоров’ю, займайтеся не кожен день! Тренуйтеся або через день, або 3 рази на тиждень.

  Також буде дуже корисно подивитися відео, як накачати прес кубиками. Воно буде займати у Вас 10-15 хвилин в день.

  Як накачати прес кубиками дівчині

  Факти говорять про те, що чоловікам накачати прес до кубиків набагато простіше. Справа в тому, що у організму чоловіка рівень жиру в тілі нижче. А організму жінки потрібно набагато більше жиру для нормального функціонування, тому жінці доведеться більше попітніти над своїм тілом, щоб позбутися зайвого жиру в області м’язів преса. Дівчина цілком може домогтися відмінного преса. Але навіщо їй кубики, адже вони будуть виглядати як у чоловіка, ховаючи талію, прибираючи жіночність?

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.