Як накачати грудні м’язи?

v Відео — «Як накачати грудні м’язи»

Чоловіки качають грудні м’язи, тому що впевнені, що представницям протилежної статі подобається пружна чоловіча Накочена груди, як символ того, що він може грудьми стати на захист своєї коханої. Жінки качають грудні м’язи, щоб надати форму грудей, зробити її більш пружною і підтягнутою. Наступні рекомендації, як накачати грудні м’язи, підходять і для чоловіків, і для жінок.

Накачати грудні м’язи швидко в домашніх умовах, в першу чергу, Вам допоможуть віджимання з вагами. Але коли Ви вже зможете легко віджиматися більше 20-25 разів за 1 захід, слід збільшити навантаження. Робіть 2 заходу з перервами по п’ять хвилин. Підтягування також будуть корисні для грудних м’язів. Але насправді накачати груди швидко досить складно, як і інші м’язи. Вся краса вимагає чималих зусиль і витрат часу.

Як накачати грудні м’язи — віджимання на брусах

Віджимання на брусах вважається базовим вправою для грудних м’язів. Початкове положення — на прямих руках з нейтральним хватом (долоні до себе) між паралельними брусами. Зробіть вдих і повільно згинайте руки в ліктях, опускаючись вниз. Так добре гойдаються трицепси, а ми зробимо акцент на груди … Для цього нахиливши голову до грудей, зігніть ноги в колінах і при опусканні будемо розводити лікті в сторони. Таким чином людина прокачає нижню і зовнішню частину грудей. Виключіть ривки, дійте дуже плавно. Виконувати цю вправу і качати грудні м’язи слід 2 рази на тиждень.

Як накачати грудні м’язи гантелями

Щоб накачати грудні м’язи, ми будемо розводити руки з гантелями. Необхідно виконувати дану вправу, лежачи на горизонтальній лаві. Початкове положення — витягнуті прямо руки з гантелями піднімаємо над собою, долоні при цьому повернені один до одного. Суть вправи в тому, щоб людина розводив руки з гантелями в сторони до рівня трохи нижче лави. А потім треба по тій же дузі плавно піднімати руки. Таким чином гойдається верхня і зовнішня частина грудей.

Як накачати грудні м’язи — жим штанги лежачи

Жим штанги лежачи вважається універсальним вправою для грудних м’язів. Початкове положення — лежачи на лаві, притискаючи голову, плечі і сідниці до поверхні, але прогинаючи спину, ноги стоять на підлозі. Помічник повинен подати штангу, або вона повинна знаходитися на спеціальних упорах. Гриф слід взяти, розставивши руки ширше своїх плечей, а долоні повернувши вгору. Вичавлюйте штангу вгору, щоб руки повністю випростались, а штанга була приблизно на рівні середини грудей. На вдиху людина повільно опускає штангу до грудей, зовсім легко торкаючись штангою своїх грудей. Варто трохи затримати дихання і після цього в спокійному темпі вичавити штангу. Таким чином прокачуються як внутрішні м’язи грудей, так і поверхневі.

Як накачати грудні м’язи дівчині

Всі попередні вправи, звичайно, підходили і дівчатам теж. Але існують особливі правила, які допоможуть недосвідченої дівчині качати груди безпечно для свого здоров’я. Також було б корисно посмореть відео про те, як накачати грудні м’язи.

 • Дівчатам не слід качати грудні м’язи два дні поспіль. Необхідно робити перерву на 3-4 дні.
 • Перед тренуванням м’язів жінкам, як і чоловікам, потрібно обов’язково проводити активну розминку і розтяжку м’язів не менше 10 хвилин. Між сетами розтягуватися також потрібно, щоб уникнути травм і не потягнути м’язи.
 • Якщо качаєте груди на тренажері, обов’язково попросіть тренера показати, як слід виконувати вправу правильно. Неправильне виконання вправ не дає бажаного результату і може бути небезпечним.
 • Один з рад був про розтяжці грудних м’язів. Як це зробити? Підійдіть до стійки. Одну руку витягніть убік і схопитеся їй за стійку, а корпус повільно прогніть в протилежну сторону. Головне, щоб не було боляче. Потім розтягніть м’язи з іншого боку.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.