Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах?

загрузка...

v Відео — «Як накачати грудні м’язи»

У сучасному ритмі життя завжди не вистачає часу на спорт. Але ж зовсім не обов’язково ходити в спортивний зал, щоб прокачати певні групи м’язів. Наприклад, накачати грудні м’язи в домашніх умовах цілком можна. Буде потрібно терпіння і готовність не кидати тренування. Спортивний інвентар замінимо стільцями і диваном, які є у кожного вдома.

Грудна м’яз найширша з усіх, тому опрацьовувати її потрібно правильно і рівномірно. Для цього потрібні різні вправи. Найвідоміші з них: підтягування, віджимання, поштовхове руху руками. Навантажувати потрібно всі частини грудної м’язи.

Для початку ознайомимося з деякими важливими правилами, яких потрібно дотримуватися, перш ніж почати накачувати м’язи грудної клітки будинку.

 • Якщо ви виконуєте підтягування, хват потрібно виконувати на ширині плечей. Не робіть хват занадто вузьким, вузький хват задіє м’яза трицепса.
 • При виконанні віджимання, руки ставте трохи вище ключиці. Так опрацьовується верхній відділ грудної м’язи.
 • При виконанні будь-яких вправ на м’язи грудної клітки запам’ятайте, що будь разжимание рук має бути в два рази швидше стискання.
 • Віджимайтеся з вихідного положення: ноші вище голови.
 • Найважливіше при виконанні будь-яких фізичних навантажень стежити за диханням. Видихайте повітря завжди при навантаженні на м’язи!
 • І останнє: м’язам потрібно відпочивати. Не варто займатися кожен день, якщо ви вирішили накачати грудні м’язи вдома. Тренуйтеся через один або два дні.
 • Тепер можемо переходити до вправ. Комплекс складається всього з трьох вправ, він задіює всі три відділи грудної м’язи: верхній, нижній і внутрішній. Так само подивіться відео «Як накачати грудні м’язи вдома». Оптимально виконувати комплекс вправ по 4 підходи, в кожному по 10-12 повторів.

 • Початкове положення: руки на ширині плечей впираються в підлогу, корпус випростаний, ноги впираються в підлогу носками. Виконуйте віджимання, повільно стискаючи руки, потім швидко повертайтеся у вихідне положення. Ця вправа виконуйте першим в комплексі. Воно добре розігріває всю грудну м’яз. Якщо вам складно виконувати вправу з такого вихідного положення, ви можете зігнути ноги в колінах, але корпус все одно повинен залишитися прямим.
 • Для виконання цієї вправи знадобиться стілець на чотирьох ніжках. Початкове положення: упор носками ніг у сидіння стільця, руки випрямлені на підлозі на ширині плечей, корпус прямій. Виконайте віджимання, не згинаючи корпус, повільно стискаючи руки. Така вправа вважається основним для кращого розвитку м’язів грудної клітки.
 • Для рівномірної опрацьовування грудних м’язів обов’язкові вправи на розтяжку. Для таких вправ знадобиться два стільці, поставте їх поруч, і лава або диван, вони повинні бути вище стільців. Початкове положення: упор руками в стільці, ноги на лаві. Почніть глибокі віджимання. Ви повинні відчути легкий біль у грудях. При виконанні вправи м’язи будуть розтягуватися, а значить — рости. Пам’ятайте про дихання.
 • Для гарної форми грудей у жінок можна додати ще одну вправу: віджимання від стіни.

  Встаньте лицем до стіни на відстані витягнутих рук, ноги разом. Упріться долонями в стіну і виконуйте віджимання.

  Треба сказати, що важливим елементом таких тренувань є і правильне харчування в цей період. Збільште кількість споживання сиру, горіхів, яєць, м’яса, всіх фруктів і каші. Так само обов’язково потрібно висипатися і знаходити час для прогулянок на свіжому повітрі. Красиві груди важлива як для чоловіків, так і для жінок. Вона привертає увагу і в одязі і без неї. Тренування не займуть багато часу, але якщо виконувати вправі регулярно, але через короткий час ви і навколишні побачите результат.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.