Як набрати вагу жінці?

Багато жінок, досить таки, часто задаються метою знизити свою вагу. Адже вони хочуть бути красивими і стрункими. Але нерідко виникає і протилежна потреба, тобто набрати вагу. Це може бути пов’язано з різними причинами. Сьогодні, подивимося як можна набрати вагу жінці. Отже:

Як набрати вагу жінці?

Якщо ваша вага нижче строго певної фізіологічної норми, то набрати вагу потрібно в обов’язковому порядку. Недостатня вага може зіграти злий жарт із вашим здоров’ям. Вага зазвичай набирають за допомогою додавання в свій раціон продуктів, в яких міститься велика кількість білка і підвищений вміст калорій. Також, лікарі радять додати фізичні вправи для розвитку м’язової маси.

Перше, що потрібно зробити — це переосмислити режим свого харчування. Слід харчуватися три-чотири рази на добу. Необхідно добре продумати своє меню на сніданок, обід, вечеря. Ваша задача — розробити таке меню, яке передбачає раціон, здатний забезпечити ваш організм максимальною кількістю корисних речовин і вітамінів. Краще з’їдати спочатку найбільше блюдо. Іноді радять міняти місцями перше і друге блюда, тобто спочатку є гарнір з м’ясом, а тільки потім суп. Суп, до речі, слід варити на жирному м’ясному бульйоні, а апетит збуджувати пікантними закусками.

Самі порції повинні бути великими, це допоможе набрати вагу. На сніданок ви можете приготувати, наприклад, кашу на маслі або на молоці. Зробити кілька бутербродів з ковбасою або сиром. Спочатку, ваш організм буде перебудовуватися на новий режим харчування, в зв’язку з чим, ви будете відчувати певний дискомфорт. Але через деякий час дискомфорт мине і ви звикнете до великого обсягу їжі. Завдання стоїть таке — багато є.

Як швидко набрати вагу жінці?

Щоб швидко набрати вагу, треба їсти частіше, ніж ви їсте зазвичай. Між сніданком, обідом і вечерею варто організувати невеликий перекус. Не потрібно є багато, але, наприклад, горіхи, сухофрукти або йогурт з мюслі чудово підійдуть для маленького прийому їжі.

Щоб набрати м’язову масу, необхідно збільшити число споживаних калорій, приблизно, на третину в день. Тобто, плюс 1000 калорій до звичайного числа. Але тут є невелика тонкість. Не можна підвищувати кількість калорій різко. Потрібно досягти зазначеної вище норми, поступово. Якщо ви відразу почнете є багато, то ви дасте більше навантаження на ваш організм. За цим можуть послідувати проблеми з травним трактом і навіть з серцево-судинною системою. Також слід дотримуватися правильний баланс між набором калорій і комплексами фізичних вправ.

Вправи, які ви будете використовувати для набору ваги, повинні бути спрямовані строго на набір м’язової маси. Основний вид навантаження — силова. Аеробне навантаження, в даному випадку, не підійде для набору ваги. Обов’язково займайтеся в системі, тобто регулярно. Краще найняти тренера, так як він допоможе вам розібратися в різноманітті фізичних вправ і вибрати те, що підійде саме вам. Напевно, для вас буде розроблена спеціальна програма набору ваги, де будуть врахован ваш вік, стан здоров’я, вага, фізична форма і багато іншого.

Постарайтеся, хоча б на час набору ваги, відмовитися від своїх шкідливих звичок. Не секрет, що шкідливі звички порушують процес метаболізму, тобто активного обміну речовин із зовнішнім середовищем. При курінні та надмірному споживанні алкоголю дуже важко набрати вагу і поправитися.

«Помірність — союзник природи і страж здоров’я.» (Абу-аль-Фарадж)

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.