Як набрати вагу худому?

В наші дні нарешті стало модно займатися спортом. Підтримувати себе у формі хочуть практично все. Бути повним вважається поганою якістю, особливо серед молодих людей. Пошукові запити «як швидко схуднути» б’ють всі рекорди за чисельністю, а населення тим часом сходить з розуму, надто критично ставлячись до своєї фігури.

Плачевно, але мають місце прецеденти зворотних ситуацій. Так-так, на тлі загального ажіотажу до скидання ваги деякі люди не враховують свою фізіологію і моральні якості; підсумком ж є страшне явище — недовага, анарексічность і страхітливий зовнішній вигляд.

Досить з нас жахів, давайте розберемося, як набрати вагу худому людині.

Набрати вагу — складно

Для когось звучати це буде як виклик. Бачу десятки коментарів, мовляв автор дурний і несе ахінею в маси — набрати вагу просто! Ні, ні і ще раз ні. Вам лише здається, що це легко, більш того, ми зараз говоримо навіть не про м’язової маси, а про масу жирової.

Справа в тому, що люди практикуючі всілякі методи схуднення настільки цим захоплюються, що зовсім не думають про наслідки. Через довгий час в «енергозберігаючому» режимі ваш організм може просто відмовитися від прийняття зайвих калорій. Про апетиті мови навіть не веду — звідки йому взятися, якщо протягом декількох місяців людина обходився 1000 кіло калорій на добу, а тепер вирішив приймати по 3.500?

Поради, як набрати вагу худим людям

 • Перше — споживайте продукти з високою енергетичною цінністю. Вибір ваш відтепер завжди на користь жиру і протеїнів! Не варто пояснювати, я думаю, яке молоко вам слід брати в магазині? Біжіть! — Так, біжіть від стелажів із знежиреним в бік самого «жирного»!
 • Вам необхідно продумати графік свого харчування. Зробіть його регулярним і повноцінним, не полінуйтеся приготувати щось дійсно варте уваги замість думок про перекусі «пізніше». Регулярність на увазі під собою мінімально (!) Три прийоми їжі в день. І ще пару вночі — до чого сорому, здоров’я важливіше нав’язаних стереотипів!
 • А вони саме нав’язані — невже є люди, що не люблять смачно і щільно попоїсти? Я не агітую до обжерливості, але не можна відмовляти собі в бажанні поїсти — особливо у вашому випадку, адже прийшли ви саме за тим, щоб дізнатися як набрати вагу худому!

 • Додайте неординарності самому прийому їжі. Тут як в сексі, в результаті величезну роль грає підготовка безпосередньо до самого процесу 🙂 Розпаліть апетит пікантною закускою із м’яса, непогано сприяє цьому порція вина, краще білого.
 • Не соромтеся! Треба їсти ну дуже багато; розмір порції ми обмежуємо НЕ краями посуду, а стелею кухні! Якщо трохи серйозніше, то намагайтеся з’їдати найбільшу кількість їжі за раз. Змініть нарешті посуд! Великі стакани і тарілки на психологічному рівні мотивують їх наповнити. На перших порах буде непросто, навіть важко. Але це явище тимчасове, деяке відчуття дискомфорту пропаде вже через кілька тижнів.
 • Перекуси замість обіду? Погано! Треба перекушувати тільки після обіду, перед обідом і взагалі, постійно. Невеликі споживання їжі «повз графіка» змушують ваш шлунок працювати не стрибкоподібно, а плавно, хоч і постійно. Перекусами ми зменшимо амплітуду навантажень і збільшимо термін служби свого шлунка.
 • Збільшуйте калорійність знайомих вам страв! Наприклад випийте склянку журавлинного соку. Це збільшить добову потребу вашого організму в енергії на цілих 170 кілокалорій. Бажано проконсультуватися з дієтологом, він допоможе радою з енергонакачке продуктів на професійному рівні.
 • Ось і ми і дізналися, як набрати вагу худому людині. Нехай описані і не всі способи, але цього достатньо, щоб набрати свій перший кілограм. Всього вам доброго і пам’ятайте: перший крок — головний крок.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.