Як набрати вагу при вагітності?

За час вагітності жінці необхідно набрати приблизно 12 кг. Як відомо, зайва вага не є нормою. Але недобір ваги під час вагітності набагато небезпечніше попередньої проблеми. Якщо вага погано набирається, а жінка є мало, то з’являється ризик народити дитину з недостатньою масою тіла. У дітей, народжених з вагою менше 2,5 кг, можуть виникнути, як фізичні, так і психологічні відхилення. Недостатнє або погане харчування в період вагітності загрожує порушенням обміну речовин у малюка або пошкодженням мозку. Також падає рівень гормону естрогену у самої вагітної жінки, а це збільшує загрозу викидня.

Як набрати вагу при вагітності за рахунок харчування?

Для початку хочеться застерегти особливо недовірливих матусь … Не впадайте в крайності, їсти за двох під час вагітності не потрібно. Переїдання шкідливе, як для вас, так і для малюка.

подумайте про звичному кількості їжі для вас. До нього додавайте всього 200 калорій в день в перший триместр вагітності. Під час другого і третього триместру дитині додатково потрібно буде 300 калорій щодня. Все це з урахуванням того, що до вагітності ви перебували в нормальному для себе вазі.

Переведемо все в продукти. Заповнюйте додаткові калорії здоровою і корисною їжею. Наприклад, випийте 1 склянку йогурту (110 калорій), з’їжте 50 гр хлібців (70 калорій), 50 гр картоплі (120 калорій).

Цей жахливий токсикоз!

Як набрати вагу при вагітності, якщо через токсикоз жінка не може майже нічого їсти? Насправді їсти потрібно в будь-якому випадку. Пояснимо, чому. Коли шлунок людини порожній, у ньому починає виділятися набагато більше кислоти, яка «їсть» стінки вашого шлунку, а це неодмінно веде до нудоти. Тобто позбавляючи себе їжі при токсикозі, ви тільки стимулюєте нудоту. Вихід один: їжте зовсім маленькими порціями.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.