Як набрати вагу і м’язову масу?

Багато говорять про проблему надмірної ваги. Однак, є й ті, хто скаржиться, що його вага недостотаточен, незважаючи на нормальне харчування і на успішне життя. Метою цієї статті ми поставили розмова саме про другої категорії людей. Отже:

Як набрати вагу і м’язову масу:

Перш за все, необхідно пам’ятати про те, що нестача ваги може бути пов’язаний з яким-небудь захворюванням. І самостійні заходи по набору ваги можуть збільшити цю хворобу. Тому, перед тим, як робити активні дії, зверніться до лікаря-фахівця. Він не тільки діагностує ваш стан та виявить причини недостатньої ваги, але і підкаже як правильно його набрати.

Якщо лікар дав «добро», то можна починати набір ваги і м’язової маси. Якщо це вам дійсно потрібно … Бути може вам здається, що вага недостатній, коли насправді все гаразд і ви не потребуєте в наборі ваги. Є спосіб як з’ясувати норму вашої ваги при вашому зрості. Існують таблиці ваги і зросту, в яких вказана норма ваги для кожного зростання. Ось за цим посиланням, ви можете знайти подібну табличку: Таблиця ваги.

Припустимо, ви виявили, що ваша вага невідповідність вашому зростанню. Перша думка в голові — «потрібно більше їсти». Тут головне не переплутати. Справа не в кількості їжі, а в продуктах харчування та їх способі споживання.

Найбільш нормальна кількість прийомів їжі — це 4 або 5 разів на день. Основні рекомендації лікарів-дієтологів про те, як набрати вагу і м’язову масу:

 • перший сніданок — це щільний і дуже калорійний прийом їжі, тому що організм потребує відновленні втраченої енергії за ніч.
 • другий сніданок — це підкріплення перед робочим днем.
 • обід повинен бути своєчасним і досить щільним, але не щільніше сніданку; обов’язково повинні бути гарячі страви і супи.
 • вечеря — це найбільш легкий прийом їжі; набагато легше сніданку та обіду
 • Лікарі говорять про те, що в день ви повинні вжити від 3000 до 3700 ккал. Потрібно обов’язково займатися спортом або якось навантажувати себе фізично. Виконання базових вправ з хорошим тренером в спортзалі допоможуть набрати бажану м’язову масу. Також фахівці радять не вживати штучні гармонь м’язового зростання. Такі як ретоболіл, наприклад. Ці продукти є анаболиками і розраховані на швидкий і неприродний набір м’язової маси.

  Пам’ятайте про те, що недостатня вага — це не тільки ваша особливість, але також це може бути і хворобою. Тому, першим ділом зверніться до лікаря за консультацією. Нікому не потрібні проблеми з серцем та нирками в результаті невиправданого набору ваги.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.