Як монтувати образ в daemon tools?

Для тих, хто не уявляє своє життя без комп’ютерних ігор, програма daemon tools відома не з чуток. Ігромани знають про здатність daemon tools швидко справлятися практично з усіма захистами ігор від копіювання. Чому практично з усіма? А все ж зрозуміло і виробникам ігор, які намагаються боротися з цим і захищати творіння від масового поширення. Для тих, хто ще не зрозумів, програма daemon tools потрібна вам, коли ви завантажили гру або софт, а без оригінального диска вони не йдуть на комп’ютері.

Іноді користувачі стикаються з деякими проблемами в роботі з daemon tools, наприклад, з тим, як монтувати образ в daemon tools. Якщо розібратися і слідувати інструкції, на ділі все виявиться не так і складно. Щоб пояснити вам, як вирішити таке складне становище, розповімо про те, як працювати з daemon tools, а відповідно і як монтувати образ в daemon tools:

 • У першу чергу, вам знадобитися власне програма. Якщо вона відсутня, то необхідно буде скачати її. Зробити це можна тут DAEMON Tools Lite.exe (11.2 Мб). Дана версія програми (Lite) є безкоштовною.
 • В процесі установки daemon tools, думаємо, проблем не виникне. Вам потрібно всього лише скрізь натискати «так» або «далі».
 • Після установки опускаємо погляд на панель завдань внизу монітора. Десь поруч з годинником повинна була з’явитися іконка програми daemon tools.
 • Тепер вам треба буде натиснути на цей значок правою кнопкою миші і в меню вибрати «Virtual CD / DVD-ROM».
 • У новому вікні натискаємо на «привід», а потім на «монтувати образ».
 • І зараз найцікавіше, перед вами вікно, в якому слід вказати шлях до образу. Тобто згадайте, куди ви скачували образ з інтернету, вам всього лише потрібно знайти дану папку і клікнути в ній на цей образ. Після цього програма автоматично емулює його на віртуальний диск.
 • Таким чином, ви навчилися, як монтувати образ в daemon tools. А на вашому комп’ютері з’явився віртуальний диск з грою. Даний віртуальний диск ви завжди знайдете в «моєму комп’ютері». Крім ігор подібні проблеми можуть виникнути з деяким програмним забезпеченням. Спосіб дії аналогічний даному.

  Деякі радять завжди монтувати образ за допомогою daemon tools, тому що стандартний майстер запису на диски в windows часто пише дані невірно або взагалі пошкоджує диски. А як ви вже зрозуміли працювати з daemon tools зможе кожен.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.