Як малювати тварин?

v Відео — «Як малювати тварин»

Творчим людям весь час хочеться спробувати себе в чомусь новому. Наприклад, це може бути малювання. Але не завжди все виходить вдало: буває, що замість очікуваних гарних картин на папері виходять суцільні каракулі. Вся проблема в тому, що малювання теж треба вчитися. Ми розповімо, як це зробити. Багато людей хочуть малювати тварин, але не знають, з чого почати. Як правильно малювати тварин олівцем?

Щоб ваші майбутні малюнки можна було назвати гарними, для початку потрібно звернути увагу на вибір паперу, олівців та гумки.

Олівців в арсеналі досвідченого художника завжди кілька. Краще, якщо у вас буде цілий набір. Олівці повинні відрізнятися за твердістю / м’якості і бути різною заточки. М’які олівці дають насичені яскраві кольори, і вони не вимагають сильного натискання. За допомогою них малюють широкі смуги, деталі малюнка і створюють контраст і тіні. Тверді олівці дають бліді кольору. Їх частіше використовують в нанесенні схем, ескізів та допоміжних ліній. Твердість / м’якість олівця позначена на його ребрі: твердий — Т, Н; м’який — М, В; м’яко-твердий — МТ, НВ. Від заточування олівця залежить, якої ширини смуги він вимальовує. Чим гостріше заточений олівець, тим вже смуги. Якщо ви шукаєте олівці для дитини, то не потрібно вибирати дуже гостро заточені. Дитина сильно натискає олівцем на папір, від цього гострий стрижень олівця буде постійно ламатися.

Папір повинна бути матовою і якісною. Часто в дитячих альбомах використовують неякісну папір, яка після стирання гумкою псується і рветься. Найкраще підійде ватман, з твердою і непористої поверхнею.

Ластик беріть білого кольору. При стиранні він не залишить слідів фарби на папері. Також хороша стірательная гумка не повинна кришитися в руках і при згинанні навпіл не повинна ламатися.

Ну от, все, що потрібно, лежить на столі, і можна приступати до роботи. Отже, як же навчитися малювати тварин олівцем? Зараз Інтернет рясніє безліччю сайтів, на яких докладно розповідають про те, як малювати тварин поетапно, і докладають схеми. Ви можете знайти те, що хочете намалювати, і відповідно до цих схемами зробити свій малюнок. Але ми все ж виділимо основні етапи в побудові красивого малюнка:

 • Якщо ви поки художник-недотепа, але є бажання навчитися, почніть зі срісовиванія. Нехай картинка весь час буде у вас перед очима.
 • Уважно розгляньте на зображенні тварини, яку хочете намалювати. Спробуйте визначити його настрій, особливості, характер та засоби, за допомогою яких художник це передав. В цьому полягає родзинка картинки, і це потрібно обов’язково відобразити в своєму малюнку.
 • Візьміть папір, визначте на неї області, в яких будуть розташовані частини тіла тварини.
 • Зробіть намітки малюнка. Великі частини тіла — голова, тулуб — позначте великими колами або овалами. За допомогою ліній і довгастих овалів покажіть розташування лап, вух, хвоста. У вас повинна вийти взаємопов’язана схема малюнка. Тут потрібно відобразити ширину, довжину і правильні пропорції частин тіла.
 • Тепер беріться за кожну частину тіла окремо. Уважно вивчайте картинку і відповідно до неї вимальовує необхідні лінії на малюнку. Не поспішайте.
 • Коли всі частини тіла промальовані, з’єднайте їх у цілісний малюнок. Прорисуйте лінії з’єднання. Важливо, щоб малюнок виходив плавним, тварина виглядало природно.
 • Переходьте до деталізації частин тіла. Поступово позбавляйтеся від допоміжних ліній і схеми, промальовувати дрібні деталі, робіть лінії яскравіше і чіткіше.
 • Якщо необхідно, зобразите тінь і пейзаж.
 • Ось за таким принципом і будується малюнок практично будь-якої тварини. За цим же алгоритмом ви можете малювати тварин аніме і винкс. Якщо все робити правильно, то незабаром у вас будуть виходити чудові малюнки, якими ви зможете здивувати друзів і близьких.

  Як приклад наводимо вам відео, яке покаже, як малювати тварин:

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.