Як малювати кінь?

v Відео — «Як малювати кінь»

Любителі малювати нас часто запитують, як малювати коня. Це питання складне і вимагає розгорнутої відповіді. З даної статті ви почерпнете алгоритм, завдяки якому можете навчитися правильно малювати коня. Всі дії розписані поетапно, щоб було зрозуміло і для дітей. Навчившись основам (вміння малювати простим олівцем), ви зможете в майбутньому зображати коня і за допомогою фарб. Отже, як малювати коня олівцем, приступимо.

Основи 1. Початок

Пам’ятайте, що кінь має складну форму, тому щоб зобразити все правильно — необхідно знайти картинку, і весь час звірятися з нею. Дивитися, наскільки ви дотримуєтесь пропорції. Намічаємо легкими допоміжними лініями (які згодом будуть стерті) прості геометричні фігури, в які буде вписано тіло коня.

 • довгастий овал тіла
 • коло і прилеглий до нього овал — це голова і ніс
 • голова і тіло з’єднуються лініями так, щоб утворити єдину складну фігуру
 • Взагалі, якщо уявити коня у вигляді простих геометричних фігур, то ви побачите, що переважають круглі форми. Це і щоки, і таз, і груди, і коліна. Довжина голови повинна приблизно дорівнювати довжині шиї.

  2. Ноги

  В середині овалу тіла малюємо горизонтальну допоміжну лінію. До неї будуть кріпитися задні кінцівки (передні будуть кріпитися трохи нижче). Ноги мають дуже складну форму, необхідно звірятися з фотографіями коні, щоб ноги були схожі на ноги, а не на щось ще. Щоб правильно зобразити ноги, уявіть скелет коня — тоді стане зрозуміло, що кінцівка, що складається з декількох кісток, згинається в певних місцях, а не де попало. Вона не повинна бути просто пряма, і вона не повинна бути плавно згинаються як хвиля. Згини повинні бути різкими.

  3. Грива, хвіст

  Хвіст приблизно такої ж довжини, як і витягнута голова коня, ну може трохи довший. Прорисовуємо гриву, починаємо штрихувати, зображуємо дрібні частини (очі, ніздрі, вуха), надаємо обсяг штрихуванням.

  4. Завершальний етап

  Детальна штрихування, зображення тіней і півтіней, підкреслення гриви і хвоста темними лініями, позначення відблисків на тілі. Важливо не забути про видимі навіть через шкіру об’ємних мускул. У коней масивна мускулиста шия, штрихуванням показуються вертикальні лініе, що надають форму шиї. Також і з областю лопаток — багато уваги необхідно приділити опрацювання цієї частини тіла.

  Представлений план як малювати коня дан поетапно і дозволить вам намалювати коня правильно і красиво. Це основи. Тепер — корисні поради для тих, хто хоче знати і вміти більше: як малювати коня поетапно, як правильно малювати коня, як малювати коня для дітей.

  Поради

 • Не періть допоміжні або неправильні лінії відразу. Нехай вони залишаються на аркуші, як орінтір, щодо якого треба малювати. Стерти — встигнете ближче до кінця процесу малювання.
 • Завжди намагайтеся уявляти собі кожну частину тіла об’ємної — це допоможе зобразити її правильно, а не «картонно».
 • Малюючи коня, ніколи не проводите прямі і паралельні лінії. У природі такі лінії зустрічаються рідко, зазвичай все пряме — створено людиною. А тварини повні витончених химерно загнутих форм.
 • Намагайтеся малювати коня в різних позах: спокійно стоїть на лузі, що біжить, або вздимающуюси на диби. Це допоможе вам отримати навички та надати своїм картинам динаміку, розвиток, життя.
 • Щоб малювати коня професійно, необхідно вивчити її анатомію. Це відкриє для вас нові горизонти. Знання скелета і м’язів дасть можливість не помилитися з пропорціями і обсягами. Ви зможете накидати просту форму коня, потім вписувати в неї скелет, потім опрацьовувати м’язи, і тільки потім уже позначати всі деталі тіла докладно.
 • Не бійтеся експериментувати. Якщо на самому початку роботи може здатися малюнок нецікавим, то після закінчення роботи, коли є штриховка або колір, а також маленькі деталі опрацьовані — ефект буде вже іншою.
 • Також ви можете знайти в інтернеті відео, як правильно малювати коня поетапно. Адже процес дуже складний, що вимагає постійного звірена з картинкою, відео або фото. Дотримання пропорцій — головне завдання, не вирішивши яку, неможливо зобразити тварину правильно і красиво. Сподіваємося, що поради «як навчитися малювати кінь» виявилися корисними для вас.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.