Як малювати аніме волосся?

v Відео — «Як малювати аніме волосся»

Сьогоднішня стаття розповість початківцям аніме художникам про те, як оволодіти деякими навичками малювання аніме героїв, які стали вже досить популярними не тільки в країнах східного світу, а й по всій Земній кулі. Отже:

Як малювати аніме волосся?

Слід зазначити, що традиція аніме малювання зводиться до того, що волосся персонажа малюють пасмами, тобто цілими шматками. Раніше, детальності зображення в аніме приділялася не дуже багато уваги. Тому для того щоб відокремити одного героя від іншого, художники йшли на створення різних зачісок та фарбування їх в незвичайні кольори. Технологія малювання удосконалилася, але а традиція залишилася. Через це ми так часто стаємо свідками мультфільмів і коміксів аніме, чиї персонажі мають досить екстравагантним виглядом, завдяки своїй зачісці.

Ось, як треба малювати аніме волосся поетапно:

 • Для початку покажіть макет голови, яка б відповідала основним вимогам фізіології людини. Після цього можна приступати до малювання пасом. Пам’ятайте про те, що пасма починають рости з голови перпендикулярно її площини, а потім під власною вагою спадають вниз. Так потрібно малювати аніме волосся.
 • Не важливо які ви пасма зображаєте, намагайтеся малювати більш-менш правдоподібну ситуацію.
 • Пам’ятайте також, що волосся персонажа ростуть не тільки спереду голови, але і з її зворотного боку. Після завершення перших пасом, намагайтеся плавно переходити до більш прихованим на малюнку дільниць.
 • Для того, що волосся вийшли особливо яскраво і добре, обов’язково потрібно вміти представляти собі фінальний варіант зображення.
 • Дуже важливий об’єм волосся, так як в реальному житті вони не можуть бути плоскими. За цим необхідно стежити особливо, так як саме об’єм волосся підкреслює форму голови персонажа і тим самим його індивідуальність.
 • Багато досвідчених художники радять малювати волосся починаючи з дрібних волосків і поступово об’єднувати їх в пасма. Такий підхід характерний для художників-ідеалістів, які вважають за краще бачити в картині деталізацію і опрацювання всіх дрібниць.
 • Вибір того, як малювати аніме волосся залежить від вас, дорогий читачу. Головне в цій справі — пробувати різні стилі і не зупинятися на досягнутому, і ви обов’язково зрозумієте, як малювати аніме волосся.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.