Як малювати аніме тіло?

v Відео — «Як малювати аніме тіло»

Тіло в стилі аніме малюється за тими ж принципами, що і тіло на реалістичних малюнках. Нічого складного в цьому, насправді, немає: людське тулуб має складну форму, але його можна умовно розділити на ряд геометричних фігур.

Створення каркаса

Перед тим, як малювати аніме тіло, потрібно на папері провести звичайну вертикальну лінію — вісь. Це потрібно для того, щоб зобразити стоїть прямо людини спереду або збоку. Зверху, знизу і в центрі осі нанесіть по три коротких смужки. Потім розбийте кожну половину вертикальної лінії на чотири однакових ділянки: все повинно вийти вісім рівних відрізків.

Намалюйте невеликий овал, щоб його центр знаходився на третій смужці зверху. Його краї не повинні виходити за дві сусідні риси. Нижче овалу створіть маленький коло, що впирається своїми кінцями в четверту і п’яту лінії зверху — він стане тазом.

Щоб навчитися малювати аніме тіло, між самою верхньою межею і другий зверху смужкою намалюйте овал поменше — голову. Від серединної лінії, що проходить через центр осі, опустіть вниз дві смуги — ноги. Вони повинні бути паралельні один одному, в області третього риси знизу будуть коліна — для зручності, позначте їх маленькими кружечками. В принципі, так можна малювати аніме жіноче тіло і чоловіче.

Щоб намалювати руки, проведіть з пупка через соски по дві прямі лінії. В районі уявної шиї намалюйте смугу, перпендикулярну осі: там, де з нею перетнуться риси, що йдуть від пупка, розташовуються точки ключиць. Запам’ятайте це, перш ніж малювати аніме олівцем тіло людини. У точках ключиць руки кріпляться до тулуба. Соски, до речі, знаходяться рівно на третій межах від верху центральної осі.

Врахуйте, що плечова частина руки має довжину, приблизно рівну двом ділянкам головної осі. Ліктьова разом з китицями — півтора відрізка, а самі кисті закінчуються трохи нижче паху. Нарешті, намалюйте стопи — два невеликих трикутника. Каркас завершений.

Деталізація малюнка

Щоб правильно малювати тіло аніме, не можна деталізувати малюнок на стадії створення каркаса. Лінії послужать віссю для циліндрів, а якщо не можете намалювати циліндр, просто покажіть витягнутий овал. У місцях зчленувань кісток намалюйте кола або сфери — все залежить від Ваших умінь. Зверніть увагу на те, що кінцівки і саме тіло мають безліч нерівностей: ноги і руки в середині дещо товщі, ніж на кінцях. Ваше завдання — за допомогою простих геометричних форм додати тілу обсяг. Перед тим, як малювати аніме тіло дівчини, зверніть увагу на те, що у жінок стегна ширші за плечі, а у чоловіків — все навпаки.

Отже, коли закінчите малювати фігури, займіться особою: створіть «анімешні» очі, рот рискою або півмісяцем, і ніс у вигляді «куточка». Волосся, як правило, трикутники: дивіться, щоб персонаж не був скуйовджене. Слідом намалюйте одяг та інші деталі.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.