Як малювати аніме персонажів?

v Відео — «Як малювати аніме персонажів»

Щоб навчитися малювати аніме-персонажів, необхідно розібратися що в них особливого і чим персонажі аніме відрізняються від інших.

Особливості

 • Особлива форма очей — очі, чи не найголовніший атрибут аніме персонажа, вони великі, яскраві з ретельною промальовуванням відблисків і квітів. Закриті очі в аніме так же малюються особливим чином — яскрава і рівна лінія вій з куточком або дуги заплющеними очима.
 • Спрощені риси обличчя — носі, роті, вилицях приділяється зовсім небагато уваги, вони позначаються тонкими лініями і зазвичай невеликого розміру, це просто рисочки і куточки.
 • фантазійні і футуристичність — аніме персонажі можуть виглядати абсолютно не реалістичними, у них можуть бути волосся не природних кольорів, вуха можуть бути загострені або навіть котячі. Аніме персонажі це поле для необмеженої фантазії.
 • Як малювати аніме персонажів

  Як малювати аніме персонажів Чиби.

 • Будуємо тіло — оскільки аніме персонажі не вимагають особливої реалістичності, ви можете вибрати різні пропорції, або стандартне співвідношення голови до тіла (1:6), або перебільшене (1:3). Якщо ви хочете намалювати маленького персонажа, який називається Чиби (від японського позначення маленької людини) ви можете використовувати досить прості лінії і техніку промальовування. Цей стиль добре підійде для початківців. Отже, голова у Чиби велика і тіло за розміром як 1.5-2 голови. Позначте голову кругом, а тіло вертикальною лінією.
 • Прорисовуємо тіло — не потрібно вміння правильно промальовувати кисті рук або ступні, їх можна намалювати закругленими на кінцях, як довгі сосиски. Лінії фігури просісовивать теж не потрібно.
 • Малюємо особа — на овалі вашої голови, відзначте, лінію росту волосся, під нею намітьте брови, у цього типу персонажа великий лоб, так що очі будуть нижче середини кола голови. Очі почніть малювати з великих кругів райдужки, проставте на них світлові відблиски, однаові на обох очах, затемните значки в середині, а нагорі і внизу проставте відкриті лінії вій, не змикає їх з внутрішньої сторони, намалюйте тільки зовнішній куточок ока. Ніс можна позначити крапкою. Рот малюємо маленький.
 • Додаємо волосся — вони малюються не окремими волосинками, а відразу всією масою, намалюйте контур зачіски і позначте об’єм волосся кількома лініями або окремими товстими пасмами.
 • Малюємо одяг — це може бути шкільна форма, просте плаття або навіть котяча шерсть з хвостом і вушками. Проявіть фантазію.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.