Як малювати аніме очі?

v Відео — «Як малювати аніме очі»

Наша сьогоднішня стаття розповість вам про принципи малювання в східних культурах. Поговоримо про аніме і про те, як правильно потрібно малювати аніме-очі. Що таке аніме? Ви напевно знайомі з цими японськими мультфільмами і картинками. Один з найвідоміших брендів, що представляє дану культуру — це мультфільм про покемонів. Фільм розповідає про життя вигаданих звірів, що володіють екстраординарними здібностями, а також про їх господарів. Ну а наша стаття присвячена тому, як малювалися очі для всіх героїв аніме. Отже:

Як малювати аніме очі?

Молоді художники аніме, як привило, стикаються з тим, що намальовані ними очі позбавлені жвавості та емоцій. Саме по-цьому існують уроки з малювання очей, так як даний елемент малюнка здатний додати реалізм і жвавість вашого персонажа.

Багато аніме-художники вважають за краще починати малюнок очі з райдужної оболонки. Почніть з того, що ви оберете геометричну форму, яка стане основою для всього малюнка. Це може бути коло, витягнутий по горизонталі або по вертикалі овал, прямокутник, трикутник, квадрат і так далі. Вибір фігури залежить від ідеї малюнка і про того, який зміст ви хочете передати.

Після того, як малюнок райдужної оболонки виконаний у вигляді однієї лінії, слід приступити як лініях століття, вій і зіниці. Зобразіть розташування лінії повік і вій, намалюйте зіниця не замикаючи лінію.

Родзинкою кожного аніме-очі є зображення відблисків. Давайте розберемося як малювати аніме очі олівцем? Як відомо з анатомії, очей — це слизова структура, саме по-цьому вони і блищать. Існує також правило в аніме-малюванні, яке говорить про те, що якщо персонаж несе в загадковість або незацікавленість у цих заходах навколо, то його очі повинні бути виконані без зображення відблисків. Отже, подумайте над тим, що висловлює ваш персонаж і яким ви його бачите в фінальному варіанті. Виберіть кут і сторону попадання світла на око і зобразите відблиск. Дуже важливо не перестаратися з відблисками, інакше очі вашого персонажа будуть виглядати не реалістично, а іноді навіть смішно.

Тепер настав час домалювати вії і віка. Також намалюйте тінь у райдужній оболонці. Додайте кілька ліній до малюнка століття, щоб показати їх розслабленість.

Не секрет, що кожен аніме-персонаж повинен нести в собі якийсь енергетичний або емоційний заряд. Саме по-цьому дуже важливо вміти малювати очі, які будуть відповідати персонажу та його настрою. Отже, як малювати аніме очі в певному ключі малюнка? Перед вами список малюнків очей, які часто використовуються в аніме:

 • Рисунок очі дівчинки. Ознаки — велика райдужна оболонка, великий зіницю з відблисками. Перевернуті вії надають невинність і щирість персонажа.
 • Готичний типаж. Ознаки — райдужна оболонка позбавлені відблисків; форма очі піднята вгору і загострена; вії у вигляді піку довгі і гострі.
 • Персонажі незацікавлені в тому, що відбувається або знаходяться під гіпнозом. Око малюється без зіниці, а райдужна оболонка заштрихована для додання тьмяності погляду.
 • Чоловічий персонаж. Ознаки — широка форма очей, маленька райдужна оболонка, відблиски виражені неяскраво, жирні вії без деталізації елементів.
 • Очі молодої дівчини. Ознаки — широка витягнута форма малюнка; яскраво виражені відблиски; вії виконуються в жирних лініях і добре деталізовані.
 • Ось, основні принципи малювання аніме-віч. Хочеться відзначити, що якість вашого малюнка буде визначати якість його деталей. Ну а як досягти якості? Якість з’являється тільки від кількості виконаних малюнків. Практика, практика і ще раз практика.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.