Як людина з’явилася на Землі?

v Відео — «Як людина з’явилася на Землі»

Кожного з нас на певному етапі життя відвідує думка, звідки з’явилися люди на землі. Ця нерозв’язна проблема не давала спокою багатьом філософам протягом століть. До сих пір ніхто не зміг привести неспростовні докази своєї теорії, тому ми точно не знаємо, як людина з’явилася на землі. На цей рахунок існує багато версій, і жодна з них не вважається єдино вірною в даний час. Не дивлячись на це, всі гіпотези походження людини на землі можна розділити на 4 великі групи.

Як людина з’явилася на землі відповідно до теорії еволюції

Припущення еволюційної теорії полягають в тому, що людина походить від людиноподібних мавп, тобто від вищих приматів. Поступове видозміна йшло під впливом природного відбору, і виділялося в ньому 4 стадії …

 • Час існування австралопітеків. По іншому їх можна назвати «південними мавпами». Вони вже відрізнялися прямоходінням, здатністю маніпулювати предметами за допомогою рук і стадними відносинами. Важили австралопітеки 30-40 кг, а зростання їх досягав 120-130 см.
 • Найдавніший людина чи пітекантроп. До попереднім характеристикам додалося вміння користуватися вогнем, але у формі черепа і лицьового скелета залишилися мавпячі риси.
 • Старовинні люди або неандерталець. За загальним будовою скелета вони були схожі на сучасну людину, але череп також відрізнявся.
 • Поява сучасної людини припадає на початок пізнього палеоліту (70-35 тисяч років тому).
 • Неспроможність теорії еволюції полягає в тому, що до сих пір вчені не можуть пояснити, яким чином мутації привели до утворення більш складних форм життя. Справа в тому, що в процесі мутації, досить рідкісного явища, пошкоджуються окремі гени, що призводить до погіршення якості нової форми. Так і до цих пір не знайшли жодної корисної мутації.

  Як з’явилися перші люди на землі з теорії творіння

  Згідно креаціонізму, людина створена Богом з нічого, або матеріал не є біологічним. Найвідоміша біблійна версія свідчить, що перші люди з’явилися на землі з глини — Адам і Єва. В інших народах існують свої версії і міфи на цей рахунок. Теологія вважає, що ця версія не вимагає доказів, головне, віра. Деякі сучасні течії теології розглядають варіант еволюційної теорії, але вказують, що людина походить від мавпи по Божій волі.

  Теорія зовнішнього втручання про те, звідки з’явилися люди на землі

  У першу чергу, тут передбачається обов’язкова наявність інших цивілізацій. А поява людей безпосередньо пов’язано з їх діяльністю. Спрощено кажучи, теорія зовнішнього втручання припускає, що людина є нащадок інопланетян, які висаджувалися на землю в давні часи. Існують варіанти даної теорії:

 • Передбачається, що раніше відбулося схрещування інопланетян з предками людини.
 • За допомогою методів генної інженерії з’явилася людина розумна.
 • Гомункулярний спосіб (у пробірці).
 • Існує позаземної Надрозум, який в силах управляти еволюційним розвитком життя на землі.
 • Як людина з’явилася на землі з теорії просторових аномалій

  Дана теорія подібна еволюційної, але вона визнає наявність певної програми розвитку життя і випадкових чинників. Тобто існує певна просторова аномалія або гуманоїдна тріада (матерія, енергія, аура). А антропогенез є елемент цієї аномалії. В гуманоїдних всесвітів біосфера розвивається по одному і тому ж шляху, за певною програмою на рівні аури або інформаційної субстанції. У тому випадку, якщо умови будуть сприятливими, тоді можлива поява гуманоїдного розуму.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.