Як лікувати молочницю у чоловіків?

молочницею називають грибкове захворювання статевих органів у жінок, чоловіків і іноді дітей. Збудниками такого запального захворювання є гриби роду Candida, звідки і медична назва молочниці «кандидоз». Молочниця у чоловіків з’являється набагато рідше, ніж у жінок, але все-таки не обходить їх стороною. Тому сильна стать і цікавиться, як лікувати молочницю чоловікам.

Симптоми молочниці у жінок і чоловіків відрізняються. Якщо чоловік помітив у себе необільний білий наліт на голівці пеніса, різі, болі при сім’явиверганні або сечовипусканні, плями червоного кольору на слизовій головки статевого члена, на крайньої плоті, свербіж, то йому слід негайно звернутися до лікаря, навіть якщо симптом всього один. Фахівець проведе обстеження (мазок) і призначить відповідне лікування. Як правило, це мазі, таблетки, свічки, крему або уколи.

Що стосується причин цього грибкового захворювання, то у жінок факторами часто стають зниження імунітету, вагітність, дисбактеріоз кишечника, тобто не тільки статеві контакти. А у чоловіків симптоми молочниці найчастіше з’являються саме після сексу. Причому чоловік може стати носієм молочниці, передавати захворювання іншим жінкам, у той час як у нього ніяких ознак захворювання не з’явилося.

Як лікувати молочницю у чоловіків

Молочниця у чоловіків рідко тягне за собою якісь серйозні наслідки або ускладнення. Лікується вона досить просто, головне, під час звернутися до лікаря. Лікар зазвичай призначає мазь на основі клотримазолу, якою обробляють область ураження двічі на день (вранці і ввечері). Курс лікування становить 7 днів.

Не дивлячись на те, що лікувати молочницю у чоловіків дуже просто, ні в якому разі не можна пускати перебіг хвороби на самоплив. Це загрожує переходом захворювання в хронічну форму. Ось в цьому випадку боротися з молочницею вже буде набагато складніше. Після лікування обов’язково прийміть самостійні заходи по зміцненню імунітету. Введіть в курс лікування комплекс вітамінів, мінералів, біологічно-активних добавок.

Але без консультації лікаря вкрай важко сказати, що ваш діагноз молочниця, тому що подібні симптоми можуть виявлятися і при інших серйозних захворюваннях. Крім того, конкретно для вашого лікування молочниці можуть знадобитися інші препарати. І пам’ятайте, щоб не було можливості повторного зараження молочницею, пройти курс лікування потрібно не тільки чоловіка, але і його партнерці.

Чому так важливо звернутися по допомогу до фахівця? Лікар чітко зможе визначити причину захворювання. А раптом з’ясується, що у вас порушена робота залоз внутрішньої секреції? Тоді вас направлять до ендокринолога. Можливо певні лікарські препарати, які ви застосовуєте провокують розвиток молочниці, лікар надасть компетентну допомогу та запропонує заміну ім. Щоб не витрачати час і сил на повторне лікування молочниці, щоб вона не з’являлася знову й знову, прислухайтеся до порад лікаря з лікування молочниці у чоловіків.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.