Як лікувати молочницю під час вагітності?

Молочниця під час вагітності зустрічається у багатьох жінок. Дане захворювання викликається особливим грибком роду Кандіда. Отже, офіційна назва хвороби — кандидоз.

Молочниця під час вагітності, симптоми: основний симптом, це свербіж статевих органів, також білі виділення, які мають неприємний запах. Але такі симптоми при вагітності, характерні не тільки для кандидозу, а й для інших видів інфекцій. Тому для встановлення діагнозу, вам необхідно записатися на прийом до гінеколога і здати певний ряд аналізів.

Лікування молочниці під час вагітності

Під час вагітності більшість лікарських засобів, протипоказані. Тому самолікування не рекомендується. На даний момент існує безліч лікарських препаратів, які вражають збудника молочниці, але далеко не всі з них можна приймати при вагітності.

При вагітності молочниця дуже поширена, і її лікування проводиться тільки безпечними препаратами (поширені найбільше «Клотримазол» і «Міконазол»). Не так ефективно, але зате абсолютно безпечно приймати засіб «Пімафуцин». Навіть при великих дозах, воно не надає токсичного дії.

Також існують безліч способів лікування молочниці при вагітності знахарськими засобами. Найбільш популярним з них є, підмивати статеві органи булані розчином, відваром з дубової кори, робити ванночки з календули та інше. Таке лікування може позбавити вас від симптомів молочниці при вагітності, але результат буде тимчасовим.

Ось один з таких способів. Багато гінекологи рекомендують його як один з найшвидших способів позбавлення від неприємної недуги. Потрібно засипати в один літр води одну столову ложку соди і додати одну чайну ложку йоду. Далі потрібно вилити розчин в тазик і сидіти в ньому близько 15-20 хвилин. Таку процедуру необхідно виконувати один раз на день протягом двох або трьох днів.

Лікування молочниці під час вагітності має проходити комплексно. Для початку потрібно визначити фактор, що провокує її загострення, це може бути як хронічні так і інфекційні захворювання або взагалі брак вітамінів.

Крім мазків, які визначають збудника захворювання, гінеколог також рекомендує здати наступні аналізи: аналіз крові і сечі, досліджувати кров на ВІЛ, мазок на інфекції що передаються статевим шляхом. Також рекомендується відвідати таких лікарів як, гастроентеролог і ендокринолог. Коли всі результати досліджень будуть у вас на руках, тоді вже можна буде виробити ефективну тактику лікування.

Не завадить і поприймати полівітаміни для вагітних жінок, і навіть кошти, які піднімають імунітет.

Ми сподіваємося, що наші поради допомогли вам і тепер ви знаєте, як лікувати молочницю під час вагітності.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.