Як лікувати криваві виразки: почніть з обстеження

загрузка...

Виразка — це ураження тканин організму . Виразки на внутрішніх стінках шлунка і дванадцятипалої кишки відносять до виразкової хвороби. Це стан буває дуже болючим; іноді воно викликає такі ускладнення, як здуття живота, нудота, блювання і кислотний рефлюкс.

Тривалий час вважалося, що виразкова хвороба є наслідком стресу, проте зазвичай її викликають бактерії Helicobacter (H. pylori). Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП), у тому числі самі звичайні знеболюючі, також можуть викликати виразкову хворобу. Через НПЗП виразки також можуть починати кровоточити. Кровотеча виразок дуже небезпечно і вимагає лікарської допомоги. Для лікування цього стану є кілька способів.

 • Якщо можливо, припиніть прийом НПЗП. Це попередить подальше погіршення стану, а також сповільнить або, можливо, зупинить кровотечу.
 • Приймайте антибіотики для лікування виразкової хвороби. Лікарі виписують антибіотики, які знищують бактерії H. Pylori і знижують вірогідність розвитку раку шлунка.
 • Пройдіть ендоскопію. З її допомогою лікар визначить місцезнаходження виразок, а потім зробить ін’єкцію лікарського засобу, який зупинить кровотечу.
 • Спробуйте природні лікарські засоби. Наприклад, деревій має лікувальні властивості, в тому числі, здатністю зупиняти кровотечі. Щоб припинити або хоча б послабити кровотеча виразки, пийте чай з деревію.
 • У деяких випадках, щоб перекрити судини, викликають кровотечу, необхідна лазерна хірургія.
 • Якщо ви підозрюєте, що у вас кровотеча виразки, обов’язково звертайтеся до лікаря. Цей стан може стати дуже серйозним; в поодиноких випадках потрібне переливання крові, так що самолікування в таких випадках неприпустимо.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.