Як лікувати кашель у немовляти?

Методи лікування дорослих і дітей відрізняються. Це факт. Особливо це стосується грудних дітей, чий організм поки що не готовий до всіх небезпек навколишнього середовища і вірусів в ній. Давайте поговоримо про те, як краще лікувати кашель у дитини. Отже:

Як лікувати кашель у немовляти?

Найголовніша рекомендація, яка точно допоможе вашому малюкові — це звернення до дільничного педіатра. Якщо ви бачите, що в диханні дитини відбуваються серйозні збої, тоді необхідно негайно викликати швидку допомогу.

Виміряйте температуру тіла вашої дитини. У разі якщо вона перевищує 38 градусів, необхідно натерти малюка розчином оцту і прикладати маленькі компреси з холодною водою.

Буває так, що причиною кашлю може бути алергія. Якщо у вас є такі підозри, то необхідно провітрити приміщення і прибрати всі можливі алергени з кімнати. В якості таких часто виступають м’які іграшки, сигаретний дим, шерсть тварин, рослини і так далі.

Якщо ваш малюк страждає респіраторним захворюванням, то необхідно крім усього іншого покласти його голівку на подушку. Це потрібно для того, щоб все виділяються речовини залишалися в ротовій порожнині і не могли потрапити в дихальні шляхи.

І ще раз нагадаємо про те, що ні в якому разі не можна займатися самолікуванням кашлю у немовляти, адже тільки лікар здатний тверезо оцінити стан малюка і призначити правильний курс лікування. Пам’ятайте про те, що ви не можете піддавати дитину невиправданого ризику. Ви можете лікувати свій кашель або кашель дітей більш старшого віку самостійно. Але це правило не поширюється на грудних дітей. Їх організм ще дуже слабкий і дитина ніяк не може сказати вам що саме він відчуває і що в нього болить. Саме тому рекомендується негайно звернутися до лікаря.

Також, не можна відкладати проблему захворювання дитини в довгий ящик. Необхідно негайно починати лікування одразу ж після появи тривожних симптомів. Ризик ускладнень після зараження різного роду інфекціями особливо великий, якщо мова заходить про грудних дітей.

Здоров’я дитини в грудному віці — це визначальний фактор його успішного розвитку. На ряду з фізіологічним забезпеченням дитини, батьки повинні вкласти всю свою тепло і турботу у справу догляду за своїм малюком. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина росла повноцінно і не відчував затримок у розвитку, тоді необхідно повністю задовольняти його потреби як фізіологічні, так і емоційні. Пам’ятайте, немовля починає свою повну життя вже з перших днів появи на світ. Він вже потребує максимальної уваги і любові.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.