Як лікувати алергію на пилок?

Якщо у вас алергія на пилок , напевно, ви чекаєте весну без радісного трепету. Адже кожен рік, коли знайомі захоплюються пробудженням природи, ви тягнетеся до салфеткам аж ніяк не від надміру почуттів. Вам не потрібно обіймати дерева та пхати носа в квітучі гілки, щоб відчути на собі дію пилку. Легкого вітерцю достатньо, щоб очі почервоніли, а шкіра почала свербіти. Загалом, вам не до весняних радощів. Але дещо з цим можна зробити.

 • Проконсультуйтеся з лікарем. Перш ніж почати лікування, вам потрібно переконатися, що у вас дійсно алергія на пилок, а не яке-небудь інше захворювання. Як правило, для цього знадобиться пройти серію тестів на алергени.
 • Приймайте ліки так, як вам сказав лікар або як сказано в інструкції.
 • Ходіть на уколи від алергії, якщо вам їх порекомендували. Ці ін’єкції привчають імунітет до певних алергенів. Наприклад, якщо ваш алерген — пилок дерев, в ін’єкціях буде міститися невелика кількість пилку. Поступово імунітет звикне до алергену і не буде реагувати на нього так гостро.
 • Приймайте антигістаміни. Деякі з них продаються без рецепту. Особливо ефективно почати приймати їх до того, як на вас почне діяти пилок.
 • Використовуйте Протинабрякові препарати, щоб звільнити закладений ніс. Такі препарати продаються без рецепту.
 • Якщо у вас в саду ростуть дерева, для вас буде краще замінити їх садом каменів. При дуже сильних симптомах алергії це можна сприймати як керівництво до дії, а не як жарт. Попросіть когось із членів сім’ї поливати вашу машину зі шланга перед тим, як ви сядете в неї — на неї теж осідає пилок. Ретельно прибирати вдома.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.