Як ласкаво назвати коханого?

Часом настільки переповнює ніжність до коханої людини, що хочеться виразити її не тільки на ділі, а й на словах. Як ласкаво назвати коханої людини? Перш ніж запропонувати варіанти ніжних прізвиськ, давайте подумаємо над тим, як і коли можна називати свою половинку в залежності від різних ситуацій.

 • До пошуку ласкавих імен для улюбленого більш схильні дівчата, чоловіки ж ставляться до цього по-різному. Є ті, які не люблять, коли їм дають ніжні прізвиська. В такому випадку краще не перечити і називати коханого чоловіка на ім’я (можна придумувати пестливі варіанти імен, якщо людина не проти). Буває й інша ситуація — він чи вона не проти, коли Ви називаєте його / її ласкаво, але сам (а) не вживає по відношенню до Вас ніжних слів. Не поспішайте ображатися, можливо, людина просто не звик або не вміє так робити. Якщо Вас зачіпає таке ставлення, попросіть його називати Вас ласкаво, але не наполягайте на цьому проханні. Якщо людина зможе і захоче, то він буде називати Вас ласкаво, якщо ні — то доведеться звикнути до цього.
 • Краще звичне і всім знайоме прізвисько або ласкаво сказане ім’я, ніж образливі слова. Наприклад, якщо у дівчини є комплекс з приводу своєї повноти, прізвисько «булочка моя здобна» буде її тільки засмучувати. Вибране Вами прізвисько має подобатися людині і викликати тільки позитивні емоції! Поспостерігайте за реакцією коханої людини після проголошення вголос чергового прізвиська. Якщо у нього незадоволена гримаса на обличчі або почуття образи, забудьте про це слово навіки. Також можна безпосередньо запитати, чи подобається людині, як Ви його називаєте.
 • Звичайно, вживання ласкавих прізвиськ, якими б милими і добрими вони не були, залежить від ситуації. Більшості людей, особливо чоловікам, не подобається, коли по відношенню до них вживають інтимні і ніжні прізвиська в громадських місцях. Це виглядає, як виставляння особистого життя напоказ, що може бути неприємним і коханій людині, і оточуючим. Тому в таких місцях обмежтеся зверненням до людини по імені або якщо вже дуже хочеться назвати ласкаво, то шепніть ніжні слова їй / йому на вушко, щоб ніхто більше не почув.
 • Багато людей настільки люблять вживати ласкаві прізвиська у великій кількості, що вони вже просто набридають. Якщо у Вас немає хорошого прізвиська для коханої людини, пам’ятайте, що його ім’я, сказане з глибокими почуттями, завжди буде приємно почути.
 • Варіанти, як ласкаво назвати коханого хлопця: коханий, милий, дорогий, рідний, солодкий, найкращий, котик, кошеня, котя, зайчик, зайчик, сонце, сонечко, пупсик, малюк, карапуз, пончик, прянічек, левеня, лева, ведмежа, медвежка, лисеня, вовченя, лапусик, принц, король, красунчик, Мусику, тигр, тигра, щастя моє, радість моя, життя моє, ангел, янголятко, їжачок, пухнастик, чортеня, чебурашка, небрітиш, дракончик, дракончик , козлик, крокозябрік, хом’ячок, Совеня, мишеня, бегемотик, Мурзик, вогник, промінчик, Аполлон, Геракл, симпатяга, персик, метеорчік, пінгвінчик, пустун і т.д. Придумайте своє оригінальне прізвисько, в якому можна відобразити яскраву позитивну індивідуальність людини, і йому це буде приємно!

  Варіанти, як ласкаво назвати улюблену дівчину: кохана, люба, чудесна, дорога, солодка, краща, рідна, зайка, Заюшка, крихта, крихта, малятко, малюк, кішечка, киця, кицю, сонечко, сонце, красуня, красуня , лялечка, симпатяжка, бейбі, ангел, янголятко, пухнастик, лапонька, лапочка, цукерка, карамелька, принцеса, королева, богиня, мишка, барбі, царапки, білочка, рибонька, конячка, лисичка, лісениш, Лисун, пусечка, Пусик, пупсик , ластівка, бджілка, милашка, гарбуз, ягідка, сніжинка, снігуронька, Хтомочко, кізка, відьмочка, голубко, дівчинка моя, зірочка, золотце, родзинка, крапелька, метелик, очаровашка, спокусник, пташко, квіточка, русалочка, серце моє, щастя моє, тростинка, фея, цариця, ципленочек, чародійка, Шалунішка і т.д.

  Варіантів, як можна ласкаво назвати коханої людини, безліч. Головне, щоб ніжні прізвиська зміцнювали і поліпшували ваші відносини, а не віддаляли один від одного.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.