Як курити трубку?

Куріння трубки зараз можна зустріти не так часто і воно вважається старомодним, але є маса приводів перейти зі звичайних сигарет на трубку. По-перше, якщо свої особливості в тому, як палити трубку через які в організм надходить менше дума, так що від куріння трубки збиток для організму менше. По-друге витрата тютюну при палінні трубки не дуже великий і ви можете значно заощадити щодо вартості сигарет. По-третє це естетично і затишно, це ефектно виглядає і ви можете отримувати від цього справжнє задоволення.

Як курити трубку — основні правила

Як курити трубку треба вчитися з самого початку, можливо перші кілька разів буду не особливо вдалими, але не здавайтеся. Отже, починаємо ми з того, що обкурює трубку — щоб вона довше служила і давала хороший аромат. В результаті обкурювання обпалюється внутрішня поверхня трубки. Як це робиться: доведеться повторювати процедуру кілька разів, поки трубка не буде достатньо обпечена, заповніть її на чверть тютюном, ретельно його утрамбувавши і викурите до кінця. Слідкуйте за тим, щоб трубка не перегрівалася і після кожного обкурювання давайте їй повністю охолонути.

Як правильно набивати трубку

Як правильно курити трубку: необхідно правильно її наповнювати тютюном. Тютюн повинен бути вологим, але в міру. Занадто сухий тютюн буде швидко прогорати, а дим від нього буде гірким, занадто вологий тютюн може і зовсім не спалахнути. Наповнюйте трубку добре розім’ятим тютюном невеликими порціями, кожну порцію приминають пальцем, щоб набивка була не дуже пухкої і не дуже щільною, краще робити це в три підходи: спочатку насипте невелику кількість тютюну і злегка примніть, потім додайте ще й примніть трохи сильніше і нарешті додайте третю порцію і примніть посильніше. Якщо ви наб’єте занадто щільно, то не зможете витягнути дим з люльки, звичайно це схоже на тренування легенів, але такі зусилля ні до чого, небезпечніше набити трубку занадто пухко, в цьому випадку трубка може перегрітися, а дим буде занадто гарячим і ви ризикуєте обпектися . Не набивайте в трубку більше тютюну, чим зможете викурити. Максимальна кількість тютюну в трубці — на 3-5 мм нижче краю.

Як розкурювати трубку

Найзручніше підпалювати тютюн в трубці за допомогою сірників, запальничкою це також цілком реально зробити, але дещо складніше. Підпалити необхідно всю поверхню тютюну, тому проводите палаючої сірником по всій поверхні не поспішаючи, можна додатково розрівнювати тютюн і стежити щоб він не згасав. Якщо трубка згасне, одразу розкурює її знову.

Вам може знадобитися спеціальна «топталки» вона допомагає вирівнювати й утрамбовувати тютюн або попіл і особливо актуальна, якщо трубка ще гаряча. Якщо трубка згасла в процесі розкурювання, то примніть і вирівняйте обгорілий тютюн і запаліть знову.

Як правильно курити трубку

Як правильно курити трубку — при курінні трубки димом не затягуються так, як сигаретним. Кожен вдих довгий, і можна додатково вдихати повітря через ніс, щоб краще відчути аромат тютюну. Кожна затяжка триває близько 3-5 секунд, не поспішайте, не перегрівайте трубку. Якщо дим стає занадто гарячим, погасіть трубку і дайте їй охолонути. Закінчивши курити обов’язково очищайте трубку, не залишайте в ній попіл і тютюн, інакше вона зіпсується.

Як курити трубку відео матеріали можна знайти на сайтах на зразок youtube, більшість з них буде англійською мовою, тому якщо не знаєте мови, краще спиратися на інструкції наведені вище, але відео уроки можуть бути наочніше.

Тепер ви знаєте як палити трубку і зможете самі зробити це без особливих труднощів починаючи з обкурювання і до звичайного куріння і очищення.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.