Як купити акції Газпрому?

Акції — це цінні папери, які дають своїм власникам, тобто акціонерам, право на участь в управління акціонерним товариством, на дивіденди, тобто частина прибутку, сумірною його кількості акцій даного акціонерного товариства та на частину майна у разі його ліквідації.

Як купити акції Газпрому? Укласти договір брокерського обслуговування

Згідно російського законодавства, операції на ринку цінних паперів можуть проводитися тільки професійними учасниками даного ринку. В даному випадку ні Ви таким учасником не виступаєте, ні ВАТ «Газпром». Так, якщо у Вас ще немає такого посередницького договору, Вам доведеться його в укласти (це можна зробити і через Інтернет). Зазвичай такі послуги надають комерційні банки та інвестиційні компанії. Своєму брокеру, згідно з установленими тарифами, Ви будете платити певний відсоток з угоди.

Зібрати інформацію та придбати акції

Акції бувають двох видів — звичайні і привілейовані. Не будемо детально вдаватися в розходження, т.к в будь-якому випадку проектом емісії Газпрому спочатку не передбачався випуск привілейованих акцій, про що написано на його офіційному сайті. Відповідно, тут у Вашому розпорядженні тільки звичайні акції.

Зорієнтуватися в цінах на акції можна на російських біржах — ММВБ і РТС. Врахуйте, проте, що необхідну суму можна розрахувати лише приблизно, т.к. ціни можуть змінюватися щодня (на 1-5%).

Далі ви переводите нараховану суму на рахунок Вашого брокерського партнера. Купити акції Ви можете самі за допомогою спеціальної програми, або Ви можете віддати розпорядження співробітникам брокерської компанії.

Ось нескладний механізм, як купити акції Газпрому. Просто, чи не так?

Удачи в нових починаннях!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Фінанси. Додайте в закладки постійне посилання.